Reklama
Reklama

Cosmo Coach #loveyourself: jak czerpać radość z codziennego życia? [zadanie domowe]

Cosmo Coach #loveyourself: jak czerpać radość z codziennego życia? [zadanie domowe] Fot. iStock

Zacznij już dziś!

Witaj!

 

Dziś czas na kolejne zadanie od naszej Cosmo Coach Ilony B Miles w projekcie #loveyourself

 

Zanim zadanie - przypominam, iż dziś jest to już ostatnie zadanie w naszym wspólnym z Cosmopolitan projekcie - bardzo Ci dziękuję za śledzenie i korzystanie z tej wiedzy - dostęp do wszystkich live oraz zadań jest cały czas dostępny na stronie Cosmopolitan.pl, a już od najbliższego poniedziałku zapraszam na inspirujące live na Facebooku https://www.facebook.com/ilonabmiles/ ! :)

 

Na poniedziałkowym live dowiedziałaś się jak ożywić swoje życie poprzez nowe początki. Jeśli z jakichś powodów Cię ominął możesz obejrzeć go tutaj.


Dziś mam dla Ciebie dodatkowy, bardzo ważny szczegół, który może pokazać Ci jak wiele wspaniałych barw ma Twoje życie, a co teraz może umykać Twojej uwadze: Zapisz sobie codziennie rano jedną fascynującą, nową rzecz jaką postanawiasz zrobić dziś!

 

Może to być zjedzenie nowego smaku lodów, o którym od dawna myślałaś, a jednak wciąż wybierałaś bezpieczne, znane opcje, a może to być i skok na bungee - pamiętaj, że to mają być nowe, fascynujące rzeczy dla Ciebie i według Ciebie! A prawda jest taka, że w im mniejszych drobiazgach znajdziesz coś fascynującego to zaczniesz dostrzegać więcej radości i małych cudów codziennego życia - staniesz się na nie bardziej wrażliwa - doceniać każdy przejaw radości swojego życia:)

 

Nie jest żadną sztuką znajdowanie fascynacji w ekstremalnych wyzwaniach - sztuką jest ją znajdować na co dzień - i właśnie do tego Cię dziś zachęcam.

 

Znajduj fascynacje w małych drobiazgach jak próbowanie nowych smaków, nowych dróg, nowego koloru w dodatkach, w swoich codziennych rzeczach - pamiętaj, że to właśnie te małe drobiazgi tworzą Twój nastrój.


Dam Ci przykład - wyobraź sobie, że wchodzisz do domu gdzie stoi tylko kanapa, półka na książki i są w oknach rolety. Zapamiętaj swoje wrażenie.


Teraz wyobraź sobie ten sam dom, tą samą kanapę i rolety i dodaj tam kolorowe poduszki na kanapie, kolorowe zasłony pasujące do poduszek i książki na półce. Zapamiętaj swoje wrażenie.


Czujesz różnicę?


Jedyne co zostało zmienione to właśnie dodatki! Poczuj jak ogromną rolę odrywają przy tworzeniu nastroju i zacznij z tego korzystać już teraz!

 

Oczywiście, raz na jakiś czas, np. raz w tygodniu czy raz w miesiącu fajnie dodać sobie więcej ekstremalnych wrażeń, natomiast na co dzień - korzystaj z tej przeogromnej skarbnicy do fascynowania się życiem w swoim własnym właśnie życiu :)

 

Sprawdź i poczuj jak codzienne praktykowanie fascynacji nowością otworzy Cię na Twoje własne życie w zupełnie innym wymiarze :)


Trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia i do zobaczenia na poniedziałkowym live o 20 już na mojej facebookowej stronie Ilona B Miles! Pamiętaj o przygotowaniu notesu i długopisu do kolejnej inspiracji!

 

Ilona B Miles

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jaki zapach jest ci zapisany w gwia...
Jaki zapach jest ci zapisany w gwiazdach? ;)   Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama