Reklama
Reklama

Właśnie w ten sposób powinnaś kupować perfumy

Właśnie w ten sposób powinnaś kupować perfumy Właśnie w ten sposób powinnaś kupować perfumy / fot. Getty

Lena Sikor

08września2017

Dobierz idealny zapach!

Kupując drogie perfumy, chcesz mieć pewność, że ich aromat na pewno ci się spodoba i nie znudzi. Głównym problemem podczas poszukiwania wymarzonego zapachu jest za duży wybór. Radzimy, jak wybrać ten "jedyny".

#1. Nie wąchaj perfum wprost z flakonu

Wypróbuj je na papierowym pasku, ale nie wsadzaj nosa do buteleczki. Zapach perfum bezpośrednio z flakonu może wydawać ci się mocniejszy niż w rzeczywistości.

#2. Wybieraj zapach stosownie do okazji

Na co dzień lepiej sprawdzą się czyste, subtelne zapachy, a zbyt mocne aromaty nie sprawdzą się również w pracy. Zapachy piżmowe pozostaw na wesela, randki i weekendy.

#3. Poczekaj, aż poczujesz aromat

Zaczekaj kilka sekund przed wąchaniem perfum, aby wyparował spirytus, a pozostał tylko "prawdziwy" zapach.

#4. Nanieś perfumy na właściwe miejsca

Jeśli już znalazłaś perfumy, które naprawdę ci się podobają, nanieś je na nadgarstki i obszar za uszami, aby sprawdzić, czy nuty zapachowe pasują do twojego naturalnego zapachu.

#5. Oczyść swoje zmysły

Wybierając między różnymi perfumami, wąchaj ziarna kawy w celu zneutralizowania i ponownego uruchomienia zmysłów. Pomaga także wypicie wody!

 

Zobacz także: Które perfumy są najlepsze dla twojego znaku zodiaku?

 

 

Źródło: cosmo.ph

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kiedy chodzi o makijaż, tanie nie z...
Kiedy chodzi o makijaż, tanie nie zawsze oznacza gorsze. Bardzo często tańsze zamienniki drogich kosmetyków są równie dobre jakościowo, a czasami nawet i lepsze! Przedstawiamy sprawdzone kosmetyki do makijażu, które kosztują mniej niż 20 złotych i które są używane oraz polecane przez youtuberki i blogerki makijażowe!   fot. Istock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama