Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku tworzą idealne małżeństwa!

Te znaki zodiaku tworzą idealne małżeństwa! Te znaki zodiaku tworzą idealne małżeństwa! / fot. Getty

Lena Sikor

07września2017

Czy to właśnie WY?

Chcesz wiedzieć, jakim parom Gwiazdy wróżą długie i bardzo szczęśliwe małżeństwo? Przeczytaj nasz horoskop!

Waga + Wodnik

Sekretem udanego związku między Wagą i Wodnikiem jest dążenie do kompromisu oraz pokojowego rozwiązania każdego konfliktu. Waga uważa życie rodzinne za jedną z najważniejszych wartości, a wszelkie nieporozumienia w relacji bardzo przeżywa. Pragnienie harmonijnego współistnienia w małżeństwie można wytłumaczyć wrodzoną życzliwością.

Wodnik, pomimo samowystarczalności i wrodzonej upartości, zawsze stara się znaleźć wyjście z sytuacji konfliktowych, więc takie pary zawsze będą uwzględniać wzajemne dobre samopoczucie. Takie małżeństwa czeka dobrobyt i pełne porozumienie, oraz - co bardzo ważne - dzieci nie będą cierpieć z powodu kłótni rodziców.

Ryby + Byk

Cenną cechą Byka jest zdolność do utrzymania równowagi psychicznej. Ten znak zodiaku jest szczególne opanowany, dlatego nie pozwala sobie na wybuchy emocji i krzywdzenie bliskiej osoby. Niezawodny z natury Byk będzie wspierać drugą połówkę w każdej sytuacji.

Ryby również nie łatwo wyprowadzić z równowagi, a poza tym ten znak zodiaku naprawdę stara się zrozumieć uczucia drugiej osoby, bo wykazuje ogromną empatię. Te cechy umożliwiają stworzenie udanego związku, a pojawienie się dzieci tylko go wzmocni. Warto pamiętać, że Ryby bezgranicznie kochają swoje potomstwo.

Panna + Skorpion

Panna zawsze będzie doskonałym przyjacielem swojej drugiej połowy. Nie interesują jej intrygi i romanse - to bardzo wiarygodna osoba, co jest ważne w małżeństwie. Ponadto Panna będzie w najlepszy możliwy sposób opiekowała się domem, a wszelkie kłopoty potraktuje jako wyzwanie i szansę na lepsze życie.

Skorpion jest bardzo wrażliwą i namiętną naturą, a życie rodzinne u jego boku na pewno nie będzie nudne. Ponadto Skorpion nie darzy uczuciami byle kogo. Wybranka mężczyzny Skorpiona będzie jedyną kobietą w jego życiu - pomimo tego, że lubi się bawić i spędzać czas z przyjaciółmi.

Strzelec + Bliźnięta

Strzelec jest bardzo szczerzy w relacjach, nigdy nie ukrywa swoich prawdziwych uczuć i wrażeń. Dzięki temu łatwo rozwiązuje konflikty. Miłość jest wielką wartością dla tego znaku zodiaku, dlatego przetrwa wszelkie kataklizmy, które mogą wystąpić w małżeństwie, aby utrzymać związek.

To najlepszy wybór dla osoby spod znaku Bliźniąt, która nie poczuje się zmęczona emocjonalnością Strzelca, pomimo swej zmiennej natury. Bliźnięta bardzo łatwo przyzwyczajają się do charakteru partnera, z którym decydują się zawrzeć związek małżeński. Właśnie dlatego ta relacja będzie wyjątkowo stabilna.

Rak + Koziorożec

Stosunki rodzinne Raka i Koziorożca będą wypełnione miłością i czułością. Należy szczególnie docenić to, że Rak nie traci swoich emocji na ludzi, którzy nie są mu bliscy. Jego uczucia są zarezerwowane wyłącznie dla rodziny. W trudnych chwilach Rak znajdzie potrzebne mu pocieszenie u Koziorożca.

Koziorożec zawsze jest gotowy na dobry uczynek, zwłaszcza jeśli chodzi o kogoś bliskiego. Z natury jest bardzo wiarygodnym, poważnym i uczciwym znakiem zodiaku, który buduje związek na podobnych zasadach. Koziorożec uwielbia bezinteresownie dbać o ukochaną osobę - także dlatego będzie to udane małżeństwo. Taka atmosfera pozytywnie wpłynie na wychowanie dzieci.

Lew + Baran

Baran nie rzuca słów na wiatr. Dlatego w związku małżeńskim zawsze można na nim polegać, a partner nie musi długo czekać na pomoc, jeśli ma jakiś problem.

Lew również nie jest bezczynny, ponieważ to bardzo uparty i ambitny znak zodiaku. W takim sojuszu życie rodzinne nigdy nie będzie rutyną, a partnerzy zawsze będą gotowi do poświęcenia się dla bliskiej osoby. Takie cechy mogą być dobrym przykładem dla dorastających dzieci, pojawienie się których wzmocni relację.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

David i Victoria Beckham
 
N...
David i Victoria Beckham   Niedawno David i Victoria Beckham świętowali 18. rocznicę małżeństwa, przy okazji odnawiając ślubną przysięgę podczas prywatnej ceremonii. „Oczywiście z biegiem lat popełniasz błędy, wiadomo, że małżeństwo bywa trudne i trzeba nad nim ciężko pracować. Czy jesteśmy razem, bo tworzymy markę? Oczywiście, że nie. Jesteśmy razem, bo się kochamy” - podsumował David.   Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama