Reklama
Reklama

Cosmo Coach #loveyourself: 3 kroki do spełnionego życia [zadanie domowe]

Cosmo Coach #loveyourself: 3 kroki do spełnionego życia [zadanie domowe] Fot. Getty

Ada Rusin

01września2017

Koniecznie wprowadź je w swoje życie

Witaj!
 
Dziś czas na kolejne zadanie od naszej Cosmo Coach Ilony B Miles w projekcie #loveyourself
 
Na poniedziałkowym live otrzymałaś 3 zasady, które sprawiają, że Twoje życie jest spełnione. Jeśli z jakichś powodów Cię ominął możesz obejrzeć go tutaj.

Spełnione życie to coś, o czym każdy marzy i możesz go mieć i TY!

Poza trzema zasadami, wedle których warto żyć, możesz zrobić jeszcze te 3 kroki, aby zaprosić spełnienie do swojego życia:
 

1. Pożegnaj to, co stare

Znasz to uczucie jak otwierasz szafę i nie masz w co się ubrać? Bo to już niemodne, w tym się źle czujesz, a tamto po prostu już do Ciebie nie pasuje... To co to robi w Twojej szafie? :D To samo się tyczy butów, dekoracji i wszystkich innych rzeczy. Rzeczy wypełniają Twoją przestrzeń zajmując miejsce - pamiętaj, że to, co w środku to i na zewnątrz i na odwrót. Jeśli pozbędziesz się starych rzeczy ze swojej przestrzeni fizycznej to i w emocjach zrobi się bardziej świeżo!
Możesz to zrobić małymi krokami, np. codziennie przez jedną godzinę coś sprzątasz albo zaprosić najlepszą przyjaciółkę, aby pomogła Ci ogarnąć wszystko jednego dnia, a kolejnego Ty odwzajemnisz się tym samym:) Poczuj ile frajdy może przynieść taki wspólny dzień i ulgę jaką przyniesie pozbycie się staroci!:D
 

2. Daj sobie zgodę na szczęście

Słyszysz czasem jak ktoś mówi - nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić, nie wypada mi, nie wolno mi itp.? W takich pozornych słowach czai się jedna z największych pułapek - zabierania sobie prawa do szczęścia! Często sama sobie nie pozwalasz na to, aby być szczęśliwą - czas to zmienić. A gdybyś tak zadała sobie pytanie: Co powoduje moje szczęście? :)
I rób to! Daj sobie zgodę i zaakceptuj to, że masz prawo być szczęśliwa i to w każdej chwili swojego życia:) Codziennie rano powiedz sobie przed lustrem: Daję sobie zgodę na szczęście! i ciesz się z pozytywnych niespodzianek dnia:)
 

3. Daj sobie doświadczyć czegoś nowego!

Pójdź w nowe miejsce, spróbuj nowej potrawy - zaskocz samą siebie i poznaj coś nowego! Nigdy nie wiesz co może Ciebie zainspirować do jeszcze większego spełnienia :) O tym opowiem Ci więcej na kolejnym, poniedziałkowym live!
 
Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje nastawienie - z nim możesz przenosić góry w szczęściu i spełnieniu!
Trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia i do zobaczenia na poniedziałkowym live o 20! Pamiętaj o przygotowaniu notesu i długopisu do kolejnej inspiracji!
 
Ilona B Miles
 
Reklama
Reklama

Polecane wideo

Ciężko uwierzyć, ale od pierwszego...
Ciężko uwierzyć, ale od pierwszego odcinka „Plotkary” minęło już 10 lat! Zastanawiasz się, jak wyglądają obecnie główni bohaterowie i co robią?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama