Reklama
Reklama

Cosmo Coach #loveyourself: jak dawać i przyjmować - ten sposób wzmocni twoje poczucie własnej wartości [zadanie domowe]

Cosmo Coach #loveyourself: jak dawać i przyjmować - ten sposób wzmocni twoje poczucie własnej wartości [zadanie domowe] Fo. iStock

Ada Rusin

11sierpnia2017

Zrób codziennie tę jedną prostą rzecz

Witaj!

Dziś czas na kolejne zadanie od naszej Cosmo Coach Ilony B Miles w projekcie #loveyourself

Na poniedziałkowym live otrzymałaś wskazówki o sztuce dawania i przyjmowania oraz jak możesz się tego w bardzo prosty sposób nauczyć! Jeśli z jakichś powodów Cię ominął możesz obejrzeć go tu.
Jak już wiesz z filmu, sztuka dawania i przyjmowania jest silnie połączona z adekwatnym poczuciem własnej wartości. W chwili gdy uczysz się dawać i przyjmować jednocześnie stabilizuje się Twoja wartość w Twoich własnych oczach. No właśnie! W Twoich własnych - i żeby ten proces przyśpieszyć i ugruntować w Tobie jeszcze mocniej mam dla Ciebie dziś zadanie uzupełniające.


Jak już pewnie przetestowałaś, bądź też zauważyłaś w swoim życiu, dawanie i przyjmowanie związane z inną osobą czasami jest wyzwaniem, ale jest to rzecz do zrobienia. Schody zaczynają się, gdy masz dać coś sobie i coś od siebie przyjąć - tak, dobrze czytasz - sama sobie! :D


Często w pośpiechu codziennych spraw zapominasz kto jest najważniejszą osobą w Twoim życiu, osobą, z którą spędzisz resztę swojego życia - a to jesteś właśnie TY!
Jest to najbliższa relacja w Twoim całym życiu i pewnie też dlatego najtrudniej o nią zadbać.


Dla zacieśniania relacji i praktyki dawania i przyjmowania wpływającej na Twoje poczucie własnej wartości, warto zrobić dla siebie to ćwiczenie:


Codziennie rano zrób sobie listę 3 miłych gestów, drobiazgów które zrobisz dla siebie tego dnia - może to być ulubiona potrawa, pyszne lody, gorąca czekolada, wyjście do kina, spotkanie z koleżanką albo 15-minutowa drzemka - coś, co uznasz i poczujesz w sobie. Każdy z nich w innej kategorii:


1. Za dobrze spędzony poprzedni dzień.


2. Na zachętę i umilenie dzisiejszego dnia.


3. Tak po prostu - bo JESTEŚ!


Jestem pewna, że używanie tej prostej techniki przez 7 dni da Ci konkretne rezultaty - jak duże poczujesz, usłyszysz i zobaczysz już za 7 dni!:)


Nie pozostaje mi już nic innego jak tylko życzyć Tobie przemiłego czasu wdrażania, wspaniałych wrażeń i jeszcze lepszej relacji samej ze sobą!

Trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia i do zobaczenia na poniedziałkowym live o 20! Pamiętaj o przygotowaniu notesu i długopisu do kolejnej inspiracji!

Ilona B Miles

Reklama
Reklama

Polecane wideo

To właśnie w nich jest najlepsza op...
To właśnie w nich jest najlepsza opieka zdrowotna, najdłuższy urlop macierzyński oraz najwięcej możliwości rozwoju dla kobiet.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama