Reklama
Reklama

Prawdziwe powody, dla których wciąż jesteś singielką

Prawdziwe powody, dla których wciąż jesteś singielką Prawdziwe powody, dla których wciąż jesteś singielką/ Fot. Getty

Anna Majcher

12sierpnia2017

Masz świetną pracę, jesteś ładna, zgrabna i wygadana, a do tego bosko się ubierasz. Dlaczego więc ciągle nie możesz znaleźć faceta?

Cosmo odkryło prawdziwe powody, dla których ciągle jesteś sama. Mamy też dla ciebie kilka prostych rad – jeśli się do nich zastosujesz, nie będziesz się mogła opędzić od facetów!

Jesteś zdesperowana 

Wysyłasz fluidy, dzięki którym sprawiasz wrażenie, jakbyś krzyczała: ,,Jestem samotna i chcę faceta – jakiegokolwiek faceta!’’. A mężczyźni to widzą i zwiewają, gdzie pieprz rośnie. Czego więc nie wolno ci robić? Przede wszystkim gapić się na faceta jak sroka w gnat. Rzucaj mu króciutkie zaczepne spojrzenia. Niech wasze oczy spotkają się na sekundę, potem odwróć wzrok. Nie bądź też zbyt uległa – żaden facet nie chce się spotykać z dziewczyną, która nie ma własnego zdania i ciągle mu potakuje. Mów więc to, co myślisz, uczestnicz w rozmowie, śmiej się i baw dobrze. Mężczyźni to uwielbiają.

Ciągle chcesz pomocy 

Tak, faceci lubią odgrywać role bohaterów i opiekunów, ale jeśli non stop będziesz w potrzebie, on dojdzie do wniosku, że nie potrzebuje kobiety ciągle uwieszonej u jego ramienia. Więc jak najbardziej: ,,Och, ramiączko mi się zerwało. Naprawisz?’’ plus trzepotanie rzęsami, ale już nie: „Zamówiłam drinka z cytryną, a przynieśli mi z lemonką, czy mógłbyś to oddać?’’. Facet ma się czuć ważny i doceniony, a nie jak twój służący. 

Wybrzydzasz

Jasne, uważna selekcja to sprawa zasadnicza, ale jeżeli skreślasz faceta, bo nie podobały ci się jego buty, spędzisz resztę życia na kanapie w towarzystwie stada kotów. Jeśli facet cię odstręcza z powodu braku higieny lub poglądów szowinistycznej świni – OK. Ale nie wykorzystuj jego tandetnego paska z plecionki jako pretekstu, by zrezygnować z poznania go bliżej. Zawsze możesz kupić mu nowy pasek... 

Źle wybierasz 

Jeśli wszyscy twoi faceci byli do siebie podobni, pora zerwać z tą tradycją. Poszerz randkowe horyzonty i zacznij spotykać się z nowymi ludźmi. Na drinki w piątkowe wieczory wychodź do różnych barów albo przyjmij zaproszenie znajomego na imprezę, na której nikogo nie będziesz znała. 

Grasz równiachę

Faceci chcą spotykać się z dziewczynami, które ich uwodzą, a nie z takimi, które siłują się z nimi na rękę albo upijają piwem. Jeśli grasz zbytnią równiachę, skończysz jako panna, której on się radzi w sprawach... innych kobiet. ,,Przyjaciele’’ to brzmi dumnie, ale już po tym, jak zawiąże się między wami miłosna więź. Nasza rada: flirtuj z nim, nie klep go po plecach.

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Myślisz, że poznałaś już wszystkie...
Myślisz, że poznałaś już wszystkie tajemnice Instagramu i Instastories? Mamy dla ciebie niespodziankę- 9 trików, o których, być może, nie miałaś pojęcia, a które ulepszą twoje relacje i sprawią, że będą duużo ciekawsze!   źródło: cosmopolitan.com/uk fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama