Reklama
Reklama

Nowa opcja na Facebooku! Czy będzie dostępna w Polsce?

Nowa opcja na Facebooku! Czy będzie dostępna w Polsce? Nowa opcja na Facebooku! Czy będzie dostępna w Polsce? / fot. Facebook

Lena Sikor

15maja2017

Ta emocja na pewno nam się przyda!

Już w zeszłym roku Facebook zaproponował tą tymczasową reakcję emocjonalną, a obecnie portal do niej powrócił - fioletowy kwiat pojawił się w niektórych państwach. W Polsce nie jest dostępny, ale mamy wielką nadzieję, że to się zmieni, ponieważ osoby korzystające z Facebooka za granicą, mogą w ten sposób reagować na posty innych, a my widzimy tą reakcję u siebie na profilach.

Nie było do końca jasne, co ta emocja ma oznaczać, ale już wiemy i jest to naprawdę urocze. Reakcja "kwiatek" stworzona była specjalnie z okazji Dnia Matki, obchodzonego 14 maja w ponad 80 krajach na całym świecie (w Polsce 26 maja).

Facebook przywrócił tą opcję i teraz jest to po prostu okazanie wdzięczności, powiedzenie "dziękuję". Jak twierdzi portal: "Z okazji Dnia Matki testujemy na kilku rynkach możliwość pozostawienia tej reakcji". Mamy nadzieję, że będzie dostępna również w Polsce - tego naprawdę nam czasami brakuje.

 

Zobacz także: Facebook wie o tobie o wiele więcej, niż się spodziewasz!

 

 

Źródło: cosmopolitan.com/uk/

Reklama
Reklama

Polecane wideo

To zaskakujące jak bardzo makijaż z...
To zaskakujące jak bardzo makijaż zmienia ich wygląd!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze