Reklama
Reklama

Tak wygląda wasz związek? Prawdopodobnie się rozstaniecie

Tak wygląda wasz związek? Prawdopodobnie się rozstaniecie Fot. iStock

Ada Rusin

16marca2017

Sprawdź dlaczego

Ciągle się kłócicie

Bądźmy szczere – nie istnieje związek bez kłótni, jeśli jednak dominują w waszej relacji to nie wróży nic dobrego. Ciągłe kłótnie o błahostki, potężne awantury, niezdrowa atmosfera, ciche dni i nieumiejętność pójścia na kompromis oznaczają, że nie pasujecie do siebie.

 

Jego rodzice cię nie lubią

A jeśli do kompletu dojdzie fakt, że on jest maminsynkiem to powinnaś szybko uciekać. Niektórzy faceci potrafią przeciwstawić się rodzicom, dzięki czemu mają oni mniejszy wpływ na związek, jednak to rzadkość.

 

Nie macie wspólnych planów ani zainteresowań

Czasem zastanawiasz się dlaczego spotykasz się z tym facetem i czy tak naprawdę macie ze sobą cokolwiek wspólnego. On chce mieć dzieci, a ty w ogóle o nich nie myślisz? Uwielbiasz imprezować, za to on najchętniej spędzałby wszystkie wieczory w domu na kanapie? To bardzo zły sygnał…

 

Bezpodstawna zazdrość

Masz osączającego partnera, który bezpodstawnie cię oskarża o zdrady i nadmiernie kontroluje? To znak, że tkwisz w toksycznym związku. Takie związki często trwają latami, jednak nie warto w nich trwać.

Zobacz także: Po tym poznasz, że jesteś w toksycznym związku

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

On obejmuje cię jedną ręką, a może...
On obejmuje cię jedną ręką, a może przytula mocno tak jakby nie chciał cię stracić? Z tego jak cię przytula możesz wyczytać jego uczucia. Fot. instagram/couplegoals

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze