Reklama
Reklama

5 rzeczy, które powinnaś przestać robić w 2017

5 rzeczy, które powinnaś przestać robić w 2017 5 rzeczy, które powinnaś przestać robić w 2017 / Fot. iStock

Ada Rusin

30grudnia2016

Zapomnij o nich

1. Myślenie o byłym chłopaku

Przyznaj szczerze – nie bez powodu zyskał miano eks. Zapomnij o nim, wyrzuć wasze wspólne zdjęcia, jego numer telefonu i przestań sprawdzać jego profil na Facebooku. Czas ruszyć do przodu.

2. Powtarzanie błędów

To oczywiste, że każda z nas popełnia błędy, w końcu to z nich wyciągamy najlepsze wnioski i naukę na przyszłość. Jeśli jednak ciągle robisz to samo to znak, że coś jest nie tak. Zastanów się, gdzie leży sedno problemu.

3. Niedocenianie siebie

To, że popełniłaś błąd albo nie jesteś w czymś świetna nie znaczy, że jesteś złą osobą i nie zasługujesz na nic dobrego. Czasem mamy tendencję do postrzegania siebie w wyjątkowo złym świetle (mimo, że wcale na to nie zasłużyłyśmy). Odpuść sobie i zobacz jaka jesteś fajna.

4. Toksyczne relacje

Czujesz, że twoja przyjaciółka tak naprawdę wykorzystuje cię i więcej bierze niż daje z siebie? W takim razie nie zasługuje na miano przyjaciółki. Jeśli jakaś znajomość sprawia, że czujesz się źle to czasem lepiej definitywnie ją uciąć (chyba, że jesteś przekonana, że jesteście w stanie naprawić waszą relację).

5. Nie korzystasz z okazji

Życie jest krótkie, dlatego korzystaj z niego jak najwięcej póki masz taką możliwość. Trafiła ci się propozycja pracy, ale boisz się, że sobie nie poradzisz? Nie martw się, każda z nas ma czasem takie myśli, ale warto zaryzykować i udowodnić sobie, że dasz radę.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Początek 2017 roku to wymarzony cza...
Początek 2017 roku to wymarzony czas dla miłośników filmu - na ekranach kin pojawią się długo wyczekiwane premiery. Na co warto wybrać się do kina? Sprawdź i już teraz zaplanuj styczniowy weekend! 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze