Reklama
Reklama

Czy twój znak zodiaku ma szansę na miłość w 2017 roku? Przekonaj się!

Czy twój znak zodiaku ma szansę na miłość w 2017 roku? Przekonaj się! Czy twój znak zodiaku ma szansę na miłość w 2017 roku? Przekonaj się!

Luiza Nowińska

21grudnia2016

Co cię czeka? ;)

2017 rok dla twojego znaku zodiaku będzie zapowiedzią wielkiej miłości, a może... zapowiedzią problemów i rozczarowań? Sprawdź, co cię czeka!

Baran

W 2017 roku prawdopodobnie będziesz nastawiona na siebie i na własny rozwój. Większość roku minie ci pod hasłem "nie mam czasu na miłość", ale w okolicach września pojawi się szansa na stałego partnera. 

Byk

W 2017 roku w twoich relacjach miłosnych nastąpi rozluźnienie i spokój. Najprawdopodobniej nie będą na ciebie czekały żadne wielkie kłótnie lub miłosne rozterki. 

Bliźnięta

W nadchodzącym roku możesz spodziewać się dużych zmian. Nareszcie odpowiesz sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz w relacji. 

Rak

W 2017 roku czekają cię wahania, rozterki i niepewność dotycząca związku. Twoje życie uczuciowe niestety może być oparte przede wszystkim na strachu.  

Lew

W nowym roku poczujesz się na tyle atrakcyjna i pewna siebie, że wokół ciebie pojawi się wielu adoratorów. Pod koniec roku przygotuj się na pełen wrażeń romantyczny związek!

Panna

2017 rok będzie dla ciebie pełen szczęścia i zadowolenia z siebie i życia uczuciowego. Staniesz się bardziej otwarta na nowe doświadczenia, a możliwości pojawią się same...

Waga

Dla Wagi nadchodzący rok najprawdopodobniej będzie czasem skupienia na własnej osobie. Relacje będą na tyle elastyczne, że będziesz mogła się spokojnie samorealizować i skupić na rozwoju osobistym. 

Skorpion

W 2017 roku będziesz przyciągać osoby o artystycznym, nietuzinkowym uosobieniu. Niestety może się okazać, że twoja miłość nie będzie odwzajemniona... Pod koniec roku pojawi się szansa na gorący romans. 

Strzelec

Skorpiony w 2017 roku postawią na dbałość o dotychczasowe relacje oraz intensywnie będą poszukiwać nowych. W okresie od marca do maja możesz się spodziewać niesamowitego seksu...

Koziorożec

W 2016 roku w twoich relacjach miłosnych czeka na ciebie przede wszystkim stabilność. Pojawią się zmiany, ale będą bardzo subtelne. 

Wodnik

W 2017 roku nareszcie odpowiesz sobie na pytanie, czego oczekujesz od związku i podejmiesz kluczowe decyzje. Jeśli odpowiednio nad sobą popracujesz, możesz spodziewać się dużej poprawy w relacjach z mężczyznami. 

Ryby

Ryby w 2017 roku powinny uwrażliwić się na potrzeby innych i wykazać się dużą dozą empatii. Początek roku zapowiada się niezwykle obiecująco. 

 

Zobacz także: Jaki zawód powinnaś wykonywać biorąc pod uwagę twój znak zodiaku?

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli chcesz rozpocząć nowy rok w w...
Jeśli chcesz rozpocząć nowy rok w wielkim stylu, musisz sprawdzić swój horoskop! 2017 już wkrótce nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic. Zmiany, powroty, ważne decyzje... Czy popracujesz nad swoim związkiem, czy pozostaniesz singielką? Przyszłość należy do ciebie!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama