Reklama
Reklama

6 rzeczy, które powinnaś zrobić ze swoim facetem przed świętami!

6 rzeczy, które powinnaś zrobić ze swoim facetem przed świętami! 6 rzeczy, które powinnaś zrobić ze swoim facetem przed świętami!/fot.iStock

Magda Szymańska

22grudnia2016

Nie tylko wspólne kupowanie prezentów!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty i twój facet chcielibyście w tym roku wykorzystać ich atmosferę w 100%? Zastanawiacie się, jak to zrobić? Skorzystajcie z naszych pomysłów :)

 

# Upieczcie razem pierniki

 

Przepisów jest mnóstwo, a wspólne pieczenie i dekorowanie pierniczków może okazać się wspaniałą zabawą dla was obojga, oczywiście jeśli podzielicie się obowiązkami. Później, już w czasie świąt, na pewno z chęcią sięgniecie po własnoręcznie przygotowane słodycze lub kilka pierniczków zawińcie w celofan, przewiążcie dekoracyjną wstążeczką i dajcie swoim przyjaciołom lub rodzinie w roli prezentów :)

 

# Wybierzcie się na sanki

 

Oczywiście, o ile pogoda będzie na to pozwalała. Na sankach poczujecie się znowu jak dzieci! :) A może gdzieś w waszej okolicy organizowane są kuligi?

 

# Obejrzyjcie świąteczną komedię romantyczną

 

To pomoże wam poczuć magię świąt! Przygotujcie smaczne przekąski, ciepłą herbatę i do dzieła. Komedia romantyczna to świetna propozycja na leniwy wieczór, kiedy kompletnie nie macie ochoty wychodzić z domu.

 

# Ubierzcie wspólnie choinkę

 

… i udekorujcie swoje mieszkanie. Część ozdób świątecznych możecie przygotować samodzielnie – to oszczędność i fajna zabawa!

 

# Umówicie się z przyjaciółmi na własną kolację wigilijną

 

Niech każdy z was przygotuje potrawę, która wychodzi mu najlepiej :) Nakryjcie do stołu, zatroszczcie się o drobne upominki i zróbcie sobie przyjacielską Wigilię. W końcu przyjaciele to również twoja rodzina.

 

# Odwiedźcie kogoś, z kim straciliście kontakt

 

Chyba większość z nas ma w swoich życiu kogoś, z kim stracił lub rozluźnił kontakt. Możecie też odwiedzić bliskich, dla których zazwyczaj macie mało czasu, na przykład dawno niewidzianą babcię :)

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Masz ochotę rozpieścić swojego mężc...
Masz ochotę rozpieścić swojego mężczyznę? Wypróbuj te pozycje seksualne, a on na pewno wkrótce ci się odwdzięczy... / fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama