Reklama
Reklama

6 pomysłów na niezapomnianą zabawę sylwestrową

6 pomysłów na niezapomnianą zabawę sylwestrową 6 pomysłów na niezapomnianą zabawę sylwestrową/fot.iStock

Magda Szymańska

27grudnia2016

Zastanawiasz się, jak spędzić tę wyjątkową noc?

Nie masz jeszcze sylwestrowych planów? Co roku to samo – zastanawiasz się, jak spędzić ten wieczór i ostatecznie siedzisz w domu lub lądujesz na jakieś nudnej imprezie? Może te propozycje przypadną ci do gustu?

 

# Wieczór SPA z przyjaciółkami

 

Żadna z was nie ma pary? Oczywiście, to nie przeszkadza w pójściu na szaloną imprezę sylwestrową, ale jeśli wolicie spędzić ten wieczór trochę spokojniej, może wybierzecie się do SPA? Nie musicie kupować sukienek, butów, iść do fryzjera, więc jesteście kilkaset złotych do przodu... :) Kasa świeci pustkami? W takim razie zorganizujcie sobie wieczór SPA we własnym domu. Przygotujcie ulubione maseczki, zbierzcie najpiękniejsze kolory lakierów do paznokci, zróbcie małe przekąski i włączcie komedię romantyczną.

 

# Impreza tematyczna lub zabawa z przebierankami

 

Lubisz domówki? Masz w planach zorganizowanie takiej imprezy? Możecie wybrać temat przewodni, na przykład lata 50. lub przebrać się za ulubione postacie filmowe. Co tylko chcecie! :) Przygotujcie tematyczne dekoracje i potrawy.

 

# Romantyczna kolacja tylko we dwoje

 

Kto powiedział, że Nowy Rok trzeba witać w dużym gronie? Jeśli zazwyczaj macie mało czasu dla siebie, możecie ten wieczór spędzić tylko we dwoje i przyrządzić romantyczną kolację. Zadbajcie o odpowiednia oprawę: nastrojowa muzyka, eleganckie stroje itp.

 

# Wieczór gier planszowych

 

Poproś znajomych, żeby przynieśli ze sobą wasze ulubione gry planszowe, a sama przygotuj smaczne przekąski i napoje. To opcja dla tych z was, którzy świętują w relatywnie niewielkim gronie osób.

 

# Sylwestrowy maraton filmów

 

Kochacie kino? Sylwester to idealna okazja, żeby urządzić sobie filmowy maraton. Wybierzcie kilka tytułów i do dzieła. Mała rada – postarajcie się, aby filmy były w miarę różnorodne.

 

# Krótka wycieczka do innego miasta

 

Cały dzień zwiedzania, a wieczorem zabawa na rynku! :) Wcześniej koniecznie sprawdźcie, czy miasto organizuje jakąś zabawę dla swoich mieszkańców i jakie są warunki.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

fot.instagram.com/braids_in_action
fot.instagram.com/braids_in_action

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama