Reklama
Reklama

Kilka sposobów, dzięki którym oszczędzisz pieniądze podczas zakupów online

Kilka sposobów, dzięki którym oszczędzisz pieniądze podczas zakupów online Kilka sposobów, dzięki którym oszczędzisz pieniądze podczas zakupów online / fot. iStock

Wioleta Pyśkiewicz

08października2016

Rady nie tylko dla zakupoholiczek ;)

Czy ty też należysz do grupy dziewczyn, która zatłoczone sklepy uznaje za najgorszego wroga (zwłaszcza te przymierzalnie) i wolisz na spokojnie przeglądać wszystkie rzeczy na spokojnie w sieci? Nie jesteś sama. Najgorzej jednak, że przez to pieniądze nie za bardzo lubią się ciebie trzymać. A może dałoby się trochę jednak trochę zaoszczędzić podczas zakupowych sesji online?

Korzystaj z kodów rabatowych 

Na pewno masz swoje ulubionych sklepy, w których kupujesz najczęściej. Zapisz się do ich newsletterów, a dostaniesz informację o rabatach, jakie oferują w danym momencie. Czasami warto poczekać przed kupieniem jakiejś rzeczy, zwłaszcza jeśli sprawa nie jest paląca.

Czekaj na wyprzedaże

W sklepach online często pojawiają się dodatkowe wyprzedaże pozasezonowe, z których naprawdę warto korzystać. Możesz wtedy za rozsądną cenę upolować zimową kurtkę. Sklepy często wrzucają informację o nich na swoich fanpage'ach.

 

Zobacz także: 5 sposobów na pojemną garderobą

 

Akcja "separacja"

Nie sprawdza się przy wszystkich sklepach, ale zawsze możesz spróbować. Niektóre z nich panikują, gdy przez dłuższy czas nie wchodzisz na ich stronę i w ramach zachęty wysyłają dodatkowy kod rabatowy. Uwaga! Aby doszło to do skutku, podczas odwiedzin musisz zalogować się na swoje konto w tym sklepie.

Korzystaj z przeglądarek cenowych

Czy wiesz, że cena tego samego produktu może się bardzo wahać w zależności od sklepu? Nieważne, czy będą to kosmetyki, ubrania czy jakikolwiek sprzęt elektroniczny. Wcześniej zrób rozeznanie cenowe, sprawdź opinie na temat tej strony i dopiero wtedy ruszaj z zakupami. Po co masz przepłacać za daną rzecz?

 

Zobacz także: Trochę sprytnych sposobów, żeby zaoszczędzić na ślubie i weselu

 

 

Źródło: femalenetwork.com

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Nowa kolekcja Mango na jesień 2016 - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama