Reklama
Reklama

Te zwroty sprawią, że facet zakocha się w tobie bez pamięci

Te zwroty sprawią, że facet zakocha się w tobie bez pamięci fot. istock.com

Ksenia Krasko

13marca2019

Czy faceci lubią komplementy?

Oni je KOCHAJĄ!

Uważasz, że komplementy są przyjemne tylko dla nas? Nie! Dla mężczyzn także. Nawet, gdy brzmią banalnie. Konsultując się z psychologiem (i kilkoma panami), stworzyłyśmy zwroty, od których zmiękną mu kolana.

Z nikim nie było mi tak dobrze, jak z tobą

Każdy mężczyzna pragnie być tym jedynym i niepowtarzalnym. Konkurencji  boi się jak ognia. Obawia się, że wybrałaś go przez przypadek, a w głębi duszy wolisz mięśniaka z siłowni lub bystrzaka z biura. Dlatego każde potwierdzenie jego wyjątkowości leje miód na jego serce. Uwaga! Porównanie go z innym facetem to prośba o kłopoty.

Cudownie pachniesz

Taki instynktowny komplement oznacza, że pragniesz się kochać i mieć z nim dzieci. Z naciskiem na „z nim”. Podświadomie dajesz mu do zrozumienia, że jest dla ciebie seksowny, dzięki czemu czuje się pożądany.

Każdy mężczyzna pragnie być tym jedynym i niepowtarzalnym

A w ten sposób sygnalizujesz mu, że jesteś nim zachwycona. Mężczyźni zawsze czują się lepiej po takich słowach. I w ogóle, komplement, który porusza temat miłości, nie potrzebuje zbędnych komentarzy – partner zawsze ucieszy się, słysząc o twoich uczuciach.

Rozumiesz mnie najlepiej ze wszystkich

Zwrot potwierdza stabilność i zaufanie, na których opiera się wasz związek. Silniejsza płeć bardzo docenia takie wyznania, chociaż może ci się wydawać, że jest zupełnie na odwrót.

Podobają mi się twoje ręce

Kobiety, zupełnie nieświadomie, kojarzą tę część ciała z męskimi narządami płciowymi. Kiedy mówisz mu, jak piękne są jego dłonie, palce i ramiona, partner jest pewien, że cię podnieca.

Byłam pewna, że potrafisz to zrobić

Kiedy w taki sposób podwyższasz jego samoocenę, on czuje, że jest dla ciebie ważny, a dzięki temu jest szczęśliwy. Pamiętaj również, że warto mu przypomnieć, że wierzyłaś w jego możliwości, zanim osiągnął sukces.

Jesteś zupełnie inny niż cała reszta

Tak naprawdę każda osoba boi się odrzucenia, i mężczyzna nie jest wyjątkiem. Dzięki takim słowom podbudowujesz jego ego i dajesz mu odczuć, że jest wyjątkowy. Wie, że może ci ufać, przez co stanie się bardziej otwarty.

Było mi bardzo miło, kiedy usłyszałem:

„Masz superpoczucie humoru!”. Zawsze byłem dumny ze swoich żartów i bardzo mnie ucieszyło, że ona również to zauważyła. Ernest, 28

„… że mam świetny gust!” Kobiety dbają o swój wygląd i styl, dlatego to bardzo miłe, kiedy ona mówi, że podoba jej się sposób, w jaki się ubieram! Olek, 27

„Czuję się przy tobie tak spokojnie”. To fantastyczne, ponieważ poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne dla kobiet. A ja mogę to zapewnić! Michał, 26

Czy wiesz jakie wino jest najlepsze dla twojego znaku zodiaku? Sprawdź w galerii

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama