Reklama
Reklama

Jak zdobyć dziewczynę? Wykorzystaj ten krótki przewodnik!

Jak zdobyć dziewczynę? Wykorzystaj ten krótki przewodnik! fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

27listopada2018

Powinni przeczytać go głównie mężczyźni!

Przecież dokładnie wiemy, że nigdy nie należy odpuszczać i najlepiej jeśli, oczywiście obie strony starają się cały czas. Ale... Czasami to własnie od facetów wymagamy inicjatywy, większego zaangażowania! Z drugiej strony jeśli jemu zależy to powinien się starać, prawda? ;)

Co dziewczyny lubią najbardziej?

Mam taką teorię, że nie bez powodu powstał taki gatunek filmów jak komedie romantyczne. My, kobiety, w większości uwielbiamy ckliwe historie, gdzie on piękny, stara się, adoruje, traktuje ją jak księżniczkę. A ona równie piękna spotyka tę, cudowną, jedyną w swoim rodzaju miłość i wspólnie tworzą idealny związek do końca życia.

Dobrze, że w tym życiu różnie bywa i nie jest tak prosto spotkać księcia na białym koniu. Dlatego drodzy panowie! Przeczytajcie ten krótki przewodnik i zastosujcie w swoich codziennych poczynaniach.

Na początek dość prosta odpowiedź na pytanie: Co dziewczyny lubią najbardziej? Jedno jest pewne: pełne zaangażowanie i okazanie zrozumienia oraz pokazanie, że są dla mężczyzny całym światem.

PO DRUGIE…

DZIAŁAJ WOLNO

Nie spiesz się, nie daj odczuć dziewczynie, że zależy ci na wiadomym. Jeśli szukasz przygodnego seksu to nie ma sensu umawiać się na randkę, wydawać pieniędzy na kolację i usilnie zabawiać „błyskotliwą” rozmową. W tym przypadku wybierz inny adres. Ale, gdy chcesz zbudować związek, znaleźć kogoś, z kim będziesz mógł dzielić swoje pasje to… właśnie zaproś na kolację. Porozmawiajcie, zaangażuj się w tę rozmowę, daj jej odczuć, że chcesz ją poznać, że ważne jest dla ciebie co robi, jakie ma zdanie na ważne dla ciebie tematy. To trochę tak jakbyś szukał bratniej duszy, z elementami najlepszego kumpla, z którym możesz porozmawiać o wszystkim.

UTRZYMUJ ZAINTERESOWANIE

Nie odpuszczaj po pierwszym „wspólnym” razie. Pamiętaj, stworzenie trwałej relacji wymaga skupienia i czasu. Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyzna wysyła sms-y z pytaniem: jak się masz? Jak ci mija dzień? Może spotkamy się dzisiaj? Co pewne, nie daj dziewczynie odczuć, że po pierwszym seksie, osiągnąłeś to co chciałeś i już się więcej nie odezwiesz. Bądź z nią szczery od samego początku, stwórz wyjątkową więź opartą przede wszystkim na zaufaniu i komunikowaniu się. Powiedz jej co lubisz, co ci się najbardziej podoba, co kręci. Dzięki temu unikniecie nieporozumień i niepotrzebnych niedomówień.

OKAZUJ UCZUCIA

Nie bądź „zimnym draniem”, przytulaj, mów czułe słówka, szepcz „coś słodkiego” do ucha. Poza tym mów co czujesz, nie bój się, że okazywanie uczuć nie jest męskie. Wręcz przeciwnie, uwierz, kobiety szaleją na punkcie takich mężczyzn.

RÓB NOTATKI

Zapisuj sobie wskazówki, które daje tobie nowo poznana dziewczyna – to nic złego. Oczywiście nie chodzi o to, żebyś na każdą randkę nosił notes. Warto na samym początku, na przykład zapisywać ważne daty, co ona lubi, czego nie znosi. To pokazuje jej, że jesteś zaangażowany i że traktujesz ją poważnie.

NIE OCENIAJ

Szczególnie jeśli przydarzy jej się mały wypadek podczas imprezy i w wiadomym celu będziesz musiał przytrzymać jej włosy. Tak zwane zatrucie alkoholowe może przytrafić się każdemu. Dlatego postaraj się być wyrozumiałym. Inną sprawą jest kiedy nie akceptujesz „zbyt imprezowego” życia nowo poznanej dziewczyny. Powiedz jej to i przestań się spotykać. Pamiętaj szczerość przede wszystkim!

DAJ JEJ POCZUĆ SIĘ WYJĄTKOWO

Bądź szarmancki i nie zapominaj o podstawowych zasadach savoir vivre. Otwieraj przed nią drzwi, zaskakuj małymi prezentami, zapamiętaj każda kobieta lubi róże! Okazuj jej wsparcie i pomoc. A na koniec dnia, zadzwoń i powiedz że ją kochasz!

BĄDŹ OPTYMISTYCZNY

Uśmiechaj się, staraj się zawsze widzieć pozytywne strony, nawet tych trudnych dla niej sytuacji. Przejmuj inicjatywę i bądź spontaniczny. Pamiętaj, kobiety są dość humorzaste i przynajmniej raz w miesiącu mają „te trudne dni”. Okaż jej wsparcie, szacunek i daj jej… szeroki uśmiech. A jeśli czuje taką potrzebą, niech wie, że zawsze może wypłakać się na twoim ramieniu.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama