Reklama
Reklama

Męskie zdanie: jeśli twój facet zachowuje się w ten sposób, to znak, że jest w tobie zakochany NA MAKSA!

Męskie zdanie: jeśli twój facet zachowuje się w ten sposób, to znak, że jest w tobie zakochany NA MAKSA! Męskie zdanie: jeśli twój facet zachowuje się w ten sposób, to znak, że jest w tobie zakochany NA MAKSA! / fot. iStock

Lena Sikor

12sierpnia2018

7 pewnych oznak

Ukochany pisze piękne sms-y na dobranoc, zostawia swoją szczoteczkę do zębów na półce w łazience i planuje wspólne wakacje... Czy to jest miłość, czy jednak tylko przyjemne spędzanie czasu? Ekspert ds. relacji Matthew Hussey podpowiada, jak rozpoznać, że facet naprawdę oszalał na twoim punkcie!

#1. On utrzymuje kontakt wzrokowy podczas seksu

Kiedy facet uprawia seks z kobietą, którą kocha, wyraża emocje bardziej otwarcie - w postaci pocałunków i kontaktu wzrokowego. Życie intymne po prostu sprawia mu więcej przyjemności.

 

via GIPHY

#2. On dba o rozwój związku

Jeśli facet jest naprawdę zakochany, automatycznie czuje się pewnie, więc strach przed odpowiedzialnością i "wspólną przyszłością" słabnie. Wszelkie oznaki, że planuje z tobą swoje życie - nawet przelotne rozmowy - świadczą tylko o jednym: jest zakochany po uszy.

#3. On potrafi być słodki i delikatny

Nawet najbardziej brutalni mężczyźni okazują czułość i ostrożność wobec kobiety, kiedy są zakochani. Zazwyczaj mają większą ochotę na pocałunki i czułe przytulanki, ale także zachowują się jak obrońcy w miejscach publicznych.

 

via GIPHY

#4. On przedstawia ci ważnych ludzi w swoim życiu

Zakochany facet chce, żeby wszyscy o tym wiedzieli - przyjaciele, krewni i współpracownicy. Zaproszenie na rodzinny obiad lub spotkanie z przyjaciółmi można interpretować jako rodzaj uznania.

#5. On spędza z tobą dużo wolnego czasu

Wcześniej umawialiście się tylko na randki (i ewentualnie seks), a teraz on chce być z tobą, nawet jeśli pracuje lub ma coś do załatwienia? Fakt, że mężczyzna wprowadza cię w rutynowe aspekty życia oznacza, że ​​zajęłaś w jego sercu bardzo ważne miejsce.

#6. On próbuje cię uszczęśliwić, ponieważ zauważa twoje pragnienia, preferencje i upodobania

Chce wiedzieć, co kochasz, a czego nie. Przygotuje rano kawę i zaprosi na koncert zespołu, o którym kiedyś wspomniałaś. Jeśli zauważyłaś takie zachowanie, trzymaj tego faceta i nie puszczaj!

 

via GIPHY

#7. On szczerze mówi, że myśli o tobie

Jeśli mężczyzna przyznaje, że myśli o tobie, znaczysz dla niego o wiele więcej, niż możesz sobie wyobrazić. I kropka.

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

l
Reklama

Polecane wideo

Kiedy jesteś zakochana najchętniej...
Kiedy jesteś zakochana najchętniej spędzałabyś każdą wolną chwilę ze swoim facetem. Możecie nigdzie nie wychodzić, nie odbierać telefonów, nawet nie wychodzić z łóżka i nie zakładać ubrań - chcecie być razem 24/7. To piękny stan, ale nawet on kiedyś mija. A w dodatku nie możemy powiedzieć, żeby tkwienie w nim było dobre - ani dla ciebie, ani dla twojego związku. Jeżeli zauważyłaś w swoim życiu te znaki to jasny sygnał, że ty i twój facet spędzacie razem za dużo czasu i powinniście chociaż trochę od siebie odpocząć.   Wszystkie zdjęcia: Unsplash/iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama