Reklama
Reklama

Męskie zdanie: 10 pewnych oznak, że twój facet chciałby z tobą zamieszkać

Męskie zdanie: 10 pewnych oznak, że twój facet chciałby z tobą zamieszkać Męskie zdanie: 10 pewnych oznak, że twój facet chciałby z tobą zamieszkać / fot. unsplash.com

Lena Sikor

21lipca2018

#1: On otwarcie przyznaje, że masz wygodniejsze łóżko

Każda (poważnie się traktująca) para prędzej czy później zdecyduje się na wspólne mieszkanie. Ale zanim zaczniecie szukać gniazdka miłości, musicie przeprowadzić rozmowę. I chociaż możesz poczekać, aż ukochany powie ci wprost, że tego chce, istnieje kilka sygnałów, dzięki którym zrozumiesz, że to ty powinnaś zrobić pierwszy krok. Jakich?

#1. On otwarcie przyznaje, że masz wygodniejsze łóżko

Po przeprowadzce dostanie twoje łóżko, twój telewizor i twoje drogie szampony. Ty dostaniesz... cokolwiek, co jest cenne dla niego.

#2. On ma ośmiu (podobnych do siebie) współlokatorów

Braterska atmosfera może być zabawna, ale nie jest idealna przy poważnym związku, gdy potrzebna jest odrobina prywatności. Chociaż facet kocha swoich przyjaciół, zdecydowanie wolałby zamieszkać z tobą.

#3. Jego rzeczy i tak zajmują połowę twojej szafy

Zapasowe koszulki, szczoteczka do zębów, ręcznik, konsola do gier... Jeśli jego rzeczy zajmują tyle samo miejsca, co twoje - on właściwie już się wprowadził ;)

 

via GIPHY

#4. Zawsze spotykacie się u ciebie w mieszkaniu

A ty zapominasz, że twój mężczyzna tak naprawdę mieszka w innym miejscu.

#5. Czasami rozmawia z tobą w taki sposób, jakby był pośrednikiem w handlu nieruchomościami

Nieustannie wspomina o "dogodności" twojej lokalizacji w stosunku do swojej pracy lub ulubionej restauracji.

#6. On wyliczył, że twoja umowa najmu wkrótce się kończy

I ciągle o tym wspomina. Po prostu próbuje wyczuć, jaki masz plan na przyszłość.

#7. On pośpiesznie chowa laptopa, kiedy wracasz z pracy ...

... a kiedy już się do niego dorwiesz, okazuje się, że przeglądał stronę Ikea. Ten facet naprawdę marzy o przytulnej sypialni.

 

via GIPHY

#8. On prosi o twoją opinię podczas zakupu dużych mebli

Po prostu chciałby się upewnić, że nowa komoda przyda się też w waszym wspólnym mieszkaniu.

#9. Podczas oglądania telewizji, on zwraca uwagę... na wystrój

Jeśli ma większą obsesję na punkcie "tej przytulnej kuchni" niż wydarzeń na ekranie, prawdopodobnie nadszedł czas, by poruszyć temat wspólnego mieszkania. Jeśli facet natychmiast przedstawi 9 różnych ofert, które mogą ci się spodobać - odrobił zadanie domowe.

#10. On zaczął czuć się bardziej oswojony

Gotuje, sprząta i wstawia pranie. Przestaje rozrzucać swoje ubrania, ponieważ stara się pokazać, że będzie oddanym współlokatorem. Wie, że czysta łazienka i pozmywane naczynia też działają na jego korzyść. Ideał!

 

via GIPHY

 

 

Źródło: cosmopolitan.com

l
Reklama

Polecane wideo

Ty i twój facet nigdy nie rozmawial...
Ty i twój facet nigdy nie rozmawialiście poważnie na temat dzieci (bardziej na temat tego, jak ich uniknąć, jeśli wiesz, o czym mówię...), ale ostatnio zauważyłaś, że w jego zachowaniu coś się zmieniło? On nigdy, nawet w żartach, nie chciał rozmawiać na temat idealnych imiona dla chłopca i dziewczynki, a teraz sam nalega, żebyście grali w tę grę przed snem? A może nie ma nic przeciwko temu, żebyście w sobotnie popołudnie, zamiast umówić się ze znajomymi do pubu, odwiedzili przyjaciół, którzy mają już małe dziecko? Te i inne podobne znaki jasno wskazują na to, że on nie może się doczekać, aż zostaniesz matką jego dzieci!   Wszystkie zdjęcia: Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama