Reklama
Reklama

Męskie zdanie: o czym myśli facet podczas cunnilingus?

Męskie zdanie: o czym myśli facet podczas cunnilingus? Męskie zdanie: o czym myśli facet podczas cunnilingus? / fot. Getty

Lena Sikor

10czerwca2018

#6: "Czy zostawiłem włączone światła w samochodzie?"

Niektórzy faceci mają cel: perfekcyjny cunnilingus. O czym wtedy myślą?

#1. "Mam nadzieję, że moja szczęka wytrzyma"

Podobnie jak dobre fellatio, cunnilingus wymaga trochę wysiłku. Oczywiście, większość pracy wykonuje język, ale to szczęka najszybciej się męczy.

#2. "Powinienem sprawdzić, czy nie mam nic w zębach"

I dziękujemy facetom za to, że o tym myślą. Nie chciałabyś znaleźć w swojej pochwie ziarnka kukurydzy, ani żadnej innej żywności.

#3. "Może lepiej pozostanę w bieliźnie"

Nie wynika to ze skromności, ale z praktycznego myślenia. Leżenie podczas silnej erekcji jest niewygodne i nawet bolesne, a bokserki pomogą kontrolować penisa i przesunąć go, aby nie cierpiał.

#4. "Muszę znaleźć wodę"

Z pewnością nie jest to moment na suchość w ustach... Dlatego odpowiedzialny facet zawsze trzyma pod ręką szklankę wody. Popieramy ten akt uprzejmości.

#5. "Mogę stracić kilka włosów"

Im lepszy cunnilingus, tym mocniej szarpiesz swojego mężczyznę za włosy. Można zrozumieć jego niepokój, ale gra jest warta świeczki.

#6. "Czy zostawiłem włączone światła w samochodzie?"

Podniecenie czasami wymaga (bardzo) długiej gry wstępnej. Zwłaszcza w przypadku nowego partnera: on nie zna jeszcze twoich upodobań i nie wie, jak najszybciej doprowadzić cię na szczyt. Może się więc zdarzyć, że pomyśli o czymś innym ("Czy nakarmiłem kota?", "Czy wysłałem e-maila do szefa?", "Czy zamknąłem drzwi?"). Na szczęście, po chwili powraca do tego, o czym powinien myśleć.

#7. "Pochwa. Tak!" 

Facet, który lubi sprawiać kobiecie przyjemność, jest podstawą udanego cunnilingus. Jeśli on się zmusza lub koniecznie oczekuje czegoś w zamian, może się rozczarować. Jak i ty.

 

 

Źródło: cosmopolitan.fr

Reklama

Polecane wideo

Jeśli twój partner uwielbia sprawia...
Jeśli twój partner uwielbia sprawiać ci przyjemność (jesteśmy pewne, że tak właśnie jest), prawdopodobnie jemu również spodobają się te wspaniałe pozycje seksualne, które sprawdzą się podczas cunnilingus. / fot. cosmopolitan.com

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama