Reklama
Reklama

Męskie zdanie: co ON ma na myśli, kiedy mówi...

Męskie zdanie: co ON ma na myśli, kiedy mówi... Męskie zdanie: co ON ma na myśli, kiedy mówi... / fot. iStock

Lena Sikor

31maja2018

"Wszystko w porządku"

Kobiety wciąż próbują znaleźć odpowiedź na jedno pytanie: co on miał na myśli, kiedy to powiedział? Oto krótki słownik języka męskiego ;)

"Wszystko w porządku"

Zacznijmy od najprostszego. Każda kobieta dokładnie wie, że "wszystko w porządku" oznacza, że nic nie jest w porządku. Co z tym robić? Poprawna odpowiedź - nic. Ponieważ w rzeczywistości on miał na myśli: "Daj mi święty spokój".

"Oczywiście, że nam nie przeszkadzasz, kochanie!"

Nie przeszkadzasz! Chodź, usiądź i nalej sobie coś mocniejszego! Zrozumiałaś poprawnie...? Tak, miał na myśli: "Daj mi trochę luzu z kumplami".

 

Zobacz także: Twój facet chce, żebyś przestała robić TE rzeczy

 

"Jesteś zmęczona, więc pozwól mi prowadzić"

Myślenie facetów jest proste. Oznacza to, że jeśli coś wbiło mu się w głowę, już tam zostanie. Niestety, błędny stereotyp "kobiety za kierownicą" już dawno utkwił w jego mózgu, i nie zamierza znikać. Więc tak naprawdę on miał na myśli: "Nie chcę jeszcze umierać".

"Zadzwonię do ciebie"

Nie chcemy cię denerwować, ani smucić, ale prawdopodobnie miał na myśli to: "Jak mogłem wczoraj się tak upić?!"

"Nie, nie jesteś gruba, a sukienka leży bardzo dobrze"

Powiedział to i imponująco poruszył łopatkami, prawda? Bo możemy się założyć, że właśnie rozmawiałaś z jego plecami. Ponieważ jest zajęty bardzo ważną sprawą: zabija potwory lub strzela we wrogi czołg. I nie, nie wiemy, dlaczego faceci są zajęci akurat wtedy, kiedy przymierzamy nowe sukienki. Ale wiedz, że on miał na myśli dokładnie to: "TAAAK, wygrana! Mówiłaś coś, kochanie?"

"Kocham cię!"

Oczywiście, twój facet może całkiem szczerze wyznać ci miłość. Ale jeśliby tak było, na pewno nie czytałabyś tego artykułu... Ponieważ zdobędzie się na absolutnie szczerą deklarację dopiero po trzech latach wspólnego życia, a przed tym wyrazi uczucia czynami, a nie słowami. Więc jeśli już po pierwszym miesiącu związku powie, że cię kocha - nie wierz. Szczególnie pod koniec romantycznego wieczoru, który ma zmienić się w burzliwą noc. Ponieważ w rzeczywistości on ma na myśli: "Może dzisiaj bez prezerwatywy, co?".

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

Reklama

Polecane wideo

Facet, który jest naprawdę zakochan...
Facet, który jest naprawdę zakochany, nigdy...   Wszystkie zdjęcia: iStock  

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama