Reklama
Reklama

Męskie zdanie: o czym kłamią faceci?

Męskie zdanie: o czym kłamią faceci? Męskie zdanie: o czym kłamią faceci? / fot. iStock

Lena Sikor

03maja2018

#10: ...o tym, dlaczego wdał się w bójkę

Dlaczego faceci kłamią? To proste: aby zaimponować kobiecie lub po prostu zyskać na "wartości". Dlatego, on prawdopodobnie nie powie ci prawdy o...

#1. ... o tym, jak często chodzi na siłownię i ile czasu tam spędza

Jeśli nie jest kulturystą, mieszkającym nad siłownią, prawdopodobnie dodaje kilka treningów do ich prawdziwej liczby. Co więcej, z pewnością spędza więcej czasu na graniu w gry na telefonie, niż na podnoszeniu ciężarów.

#2. ... o swojej sprawności seksualnej

Męska logika podpowiada mu, że jeśli uznasz, że jest dobry w łóżku, będziesz chciała to sprawdzić. Żaden aktywny seksualnie mężczyzna nigdy nie powie: "Hej ślicznotko, chcesz iść ze mną do łóżka? Zazwyczaj otrzymuję 4/10."

#3. ... o rozmiarze penisa

Odejmij przynajmniej 5 centymetrów.

#4. ... o liczbie kobiet, z którymi spał

Facet z pewnością zmniejszy liczbę partnerek seksualnych, jeśli rozmawia o tym z kobietą, która naprawdę go interesuje. Ale dla reszty świata: śpi z kimś każdej nocy i każdego dnia.

#5. ... o sprawności fizycznej

Oczywiście, że może wnieść twój zabytkowy kredens do mieszkania na 8 piętrze bez windy... Ale nie pozwól mu na to, zwłaszcza jeśli ci na nim zależy.

#6. ... o tym, co tak naprawdę robi w pracy

Albo wykonuje "zadania specjalne", albo przejmuje obowiązki swojego szefa, albo jest prawdziwym superbohaterem.

#7. ... o tym, jak bardzo jest pewny siebie

Kobiety podobno szaleją na punkcie pewnych siebie mężczyzn, a faceci przetłumaczyli to sobie na coś w stylu "musimy zachowywać się jak macho". Nawet jeśli w rzeczywistości on jest bardzo emocjonalnym i wrażliwym... macho.

#8. ... o tym, ile wczoraj wypił 

Gdybyś dokładnie posłuchała jego opowieści o imprezie, wypił tyle alkoholu, że właściwie nie powinien stać na nogach. Przez całą noc popijał mocniejsze trunki, a w nocy dostał mandat za oddawanie moczu na ulicy i kłótnię ze stróżami prawa. A prawda jest taka, że wypił dwa kieliszki wina musującego, poślizgnął się i płakał, gdy podszedł do niego policjant.

#9. ... o tym, jak szybko jeździ autem

On nie boi się śmierci. Jego życie jest autostradą, więc kocha szybkość. Bądź pewna - jego okaz z 1984 roku nie przekracza 90 km / h.

#10. ... o tym, dlaczego wdał się w bójkę

Opowiedział ci, że najpierw zmiażdżył faceta słownie, a potem użył taktyki z Fight Clubu? Prawdopodobnie wyjąkał absurdalne zdanie, które brzmiało znacznie lepiej w jego głowie, a potem po prostu uciekł.

 

 

Źródło: cosmopolitan.fr

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli wprowadzisz te zwyczaje do wa...
Jeśli wprowadzisz te zwyczaje do waszego codziennego życia, między wami już zawsze będzie romantycznie!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama