Reklama
Reklama

Męskim okiem: "Moja dziewczyna przestała o siebie dbać po kilku miesiącach związku"

Męskim okiem: "Moja dziewczyna przestała o siebie dbać po kilku miesiącach związku" fot. iStock

Anna Mierzejewska

24marca2018

O co, zdaniem facetów, przestajemy dbać?

Zaczęło się od tego, że jedna z koleżanek podczas lunchu wyznała nam bez ogródek: "Tomek powiedział, że przestałam o siebie dbać!"

 

Rzecz jasna, spojrzałyśmy na nią z trwogą, a już po chwili rzuciłyśmy pod adresem Tomka kilka zjadliwych uwag i epitetów.

 

Ale po dłuższym namyśle, przyszło nam do głowy, żeby jednak zbadać ten temat. Bo, że po kilku miesiącach znajomości, a potem po kilku latach, zaczynamy się swobodniej czuć w obecności partnera, a zatem pozwalamy sobie na więcej, nie jest żadną tajemnicą.

 

Co jednak szczególnie im przeszkadza? I czy może powinniśmy wziąć sobie tę listę do serca? Przeczytajcie i zdecydujecie same!

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

1. Gdy nie jesteśmy przygotowane......
1. Gdy nie jesteśmy przygotowane...   ... na nadejście tych dni. Gdy zwyczajnie zapomnimy się przygotować lub zaskoczy nas choćby godzina pojawienia się miesiączki (tego nie jest w stanie obliczyć żadna znana nam aplikacja). Wpadamy wtedy w popłoch. Nic dziwnego! Sama miesiączka to też nic przyjemnego, a brak przygotowania psychicznego i materialnego, w postaci środków sanitarnych, w ogóle kończy się tragedią. Każda kobieta zrozumie pytanie - "ej, masz może podpaskę?" Spojrzy tylko ze współczuciem. To samo dotyczy zresztą również wyrozumiałości związanej z nieobecnością w pracy. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze