Reklama
Reklama

Męskie zdanie: tego nie powinnaś wybaczać ŻADNEMU facetowi

Męskie zdanie: tego nie powinnaś wybaczać ŻADNEMU facetowi Męskie zdanie: tego nie powinnaś wybaczać ŻADNEMU facetowi / fot. iStock

Lena Sikor

07stycznia2018

W jaki sposób - wg mężczyzn - zachowuje się toksyczny facet?

Nie mówimy o oczywistych oznakach toksycznej relacji, takich jak przemoc, patologiczne kłamstwa, alkoholizm i inne rzeczy. Wręcz przeciwnie, omawiamy nieoczywiste na pierwszy rzut oka zwiastuny przyszłych problemów.

On ignoruje twoje pytania

Faceci nienawidzą pytań, które zaczynają się od słowa "dlaczego". Ale dojrzała relacja polega na odpowiedzialności za swoje czyny. Jeśli on ignoruje twoje pytania, to oznacza, że nie ma zamiaru na nie odpowiadać. W tłumaczeniu z języka męskiego to oznacza coś w stylu "Mam gdzieś opinie innych. Nie podoba ci się - to twój problem". Totalny brak szacunku.

On ucieka od odpowiedzialności

Faceci lubią niezależne kobiety, które nie dzwonią 10 razy dziennie i nie wymagają uwagi 24/7. Popierają równouprawnienie, z wyjątkiem jednego punktu: odpowiedzialność. Poważne problemy powinny być rozwiązywane przez mężczyznę, i większość facetów uczy się tego jeszcze w dzieciństwie. Twój wybranek unika odpowiedzialności? Nie oczekuj od tego związku niczego dobrego. 

Podczas kłótni on stara się cię zranić

Kłótnie nie muszą burzyć harmonijnych i uczciwych relacji. Oczyszczają atmosferę, pozwalają wyładować emocje, a seks po najgorszych awanturach jest po prostu niesamowity. Jednak w każdej walce istnieją ograniczenia: nie warto wspominać o krewnych i byłych. Jeśli facet celowo upokarza swoją partnerkę, coś jest z nim nie tak.

On krzyczy bez powodu

Znasz faceta, który nigdy nie podniósł głosu? No właśnie. Każdej osobie zdarza się krzyczeć, nawet na bliskich. Dlaczego? Stres, problemy, konkretne sytuacje. Najważniejsze, aby para potrafiła się szczerze przeprosić i pogodzić. Jednak jeśli twój facet wydziera się bez powodu i myśli, że to normalne... Lepiej uciekaj.

 

Zobacz także: Wiemy, co zrobić, żeby kłótnie nie zniszczyły twojego związku

 

On krytykuje cię publicznie

Najgorsza rzecz, jaką może zrobić mężczyzna, to "analiza" partnerki w miejscu pełnym obcych ludzi. Nigdy publicznie nie będziemy krytykować osób, które szanujemy. To równie nienaturalne jak uprawianie tantrycznego seksu w windzie. Nawet jeśli niekonwencjonalnie się ubierasz, szybko się upijasz i zawsze się spóźniasz - to rysy twojego charakteru. Kochający facet nie będzie krytykował cię publicznie, ponieważ pokochał cię taką, jaka jesteś.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jak zachowuje się zakochany facet?...
Jak zachowuje się zakochany facet? I kiedy dociera do niego, że jesteś Tą Jedyną?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama