Reklama
Reklama

9 (typowo) kobiecych zachowań, które mogą odstraszyć faceta

9 (typowo) kobiecych zachowań, które mogą odstraszyć faceta 9 (typowo) kobiecych zachowań, które mogą odstraszyć faceta / fot. Przyjaciele (Warner Bros.)

Lena Sikor

09lutego2018

#7: Nie wymyślaj tego, czego nie ma

Wcale nie musisz rzucać talerzami przy okazji każdej kłótni, aby zrazić faceta. Być może nawet na zawsze... Oto lista 9 rzeczy, których powinnaś unikać, jeśli nie chcesz całkowicie zniechęcić swojego partnera. Uwaga: zdrady na tej liście nie ma.

#1. Nie staraj się gotować jak jego matka

I tak ci się nie uda. Nawet jeśli kanapka z szynką to najbardziej skomplikowana potrawa, którą opanowała jego matka - nie masz szans. Jeśli twój facet jest inteligentny i taktowny, będzie kłamał, bo doceni twoje starania, ale w tym wyścigu zawsze będziesz tą drugą. Właściwie jego matka wcale z tobą nie rywalizuje. Po prostu czeka na mecie. Z rondelkiem.

#2. Nie oświadczaj się jako pierwsza

To taka piękna scena filmowa... Jednak w kinie dzieje się wiele rzeczy: bohater ratuje ludzkość przed asteroidą, albo ujawnia tajny spisek rządowy. Przydałoby się ostrzeżenie na ekranie "nie próbuj powtarzać tego w domu". Jeśli naprawdę chcesz podzielić się z partnerem swoimi uczuciami, kup sobie coś pięknego. Na chwilę zapomnisz o swoim pomyśle.

#3. Nie zadręczaj go (wyolbrzymioną) zazdrością

Żartobliwe okazywanie zazdrości jest przyjemne, jednak podejrzenia na każdym kroku komplikują facetowi życie, a dodatkowo uświadamiają, że może spodobać się innej kobiecie, co może być niebezpieczne dla waszego związku. Dlatego zachowaj obawy dla siebie. To musi pozostać twoją tajemnicą.

#4. Nie wychwalaj go za bardzo

Być może spotykasz się z niepewnym siebie neurotykiem, który potrzebuje pochwał, jak cukrzyk insuliny, ale szczerze mówiąc, tacy panowie to teraz rzadkość. Większość mężczyzn emanuje przesadną pewnością siebie. Oczywiście, komplementy są przyjemne, ale nie przesadzaj. Twój facet jest wspaniały, ale tylko w komplecie z tobą.

#5. Nie zabraniaj mu oglądać się za innymi kobietami

Nadal będzie na nie patrzył - wystarczy, że odwrócisz wzrok. To tak, jakbyś zabraniała mu dłubać w nosie. Czyj to palec? Mój?! Niemożliwe!

#6. Nie wydawaj swojej wypłaty w 2 dni, żeby potem pożyczać pieniądze od niego

Niestety, tylko bohaterki naszych ulubionych seriali mogą nie pracować, ale trzy razy dziennie kupować drogie szpilki. W prawdziwym życiu to rzadkość. Nawiasem mówiąc, nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy na szalone (i zupełnie niepotrzebne) zakupy, aby się pocieszyć. Lepiej kup coś przydatnego.

#7. Nie wymyślaj tego, czego nie ma

Taka jest kobieca natura - często wymyślamy milion powodów konkretnej sytuacji, zamiast spokojnie poczekać na rozwiązanie. Jeśli facet spóźnia się na randkę, to nie znaczy, że wpadł pod samochód, upił się lub ma kochankę. Zamiast wróżyć z fusów, o wiele prostsze i efektywniejsze będzie bezpośrednie pytanie.

#8. Nie zapominaj o reszcie świata, nawet jeśli budujesz karierę

Istnieją ludzie, którzy wierzą, że sens ich życia polega na dobrym CV, ale większość z nas pracuje, aby żyć. Nie ma nic złego w budowaniu kariery, o ile nie poświęcasz się jej w całości. Aby przejść na wyższy szczebel, odkładasz życie na później, ale co zrobisz, gdy znajdziesz się na szczycie?

#9. Nie planuj potajemnego zajścia w ciążę

Całkiem możliwe, że to podziałała i facet pozostanie z tobą przez kilka lat, albo całe życie, ale to raczej nie jest sytuacja, gdy cel uświęca środki. Ponadto, jedynym gwarantowanym rezultatem w tym przypadku jest dziecko. Mężczyzna może w każdej chwili zwiać, a nawet jeśli nie, wyrzuty sumienia w końcu cię dopadną.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Związki nie zawsze są łatwe i usłan...
Związki nie zawsze są łatwe i usłane różami. Masz kryzys? Zanim podejmiesz niełatwą decyzję o rozstaniu, warto zastanowić się, czy naprawdę chcesz to zrobić. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama