Reklama
Reklama

9 podstawowych typów męskiego orgazmu

9 podstawowych typów męskiego orgazmu 9 podstawowych typów męskiego orgazmu / fot. iStock

Lena Sikor

04października2017

#1: Ten pierwszy

Mężczyźni narzekają, że mamy zbyt ogólne podejście do ich orgazmów - na zasadzie "pstryk i już". W rzeczywistości formy szczytowania są bardzo różne, a niektóre z nich pozostają w pamięci facetów już na zawsze.

#1. Ten pierwszy

Niektórzy mężczyźni pamiętają etap dojrzewania. Inni - pierwszy raz z pierwszą miłością. Jednak pierwszy orgazm w życiu (bez masturbacji...) pamiętają wszyscy faceci.

#2. Ten najbardziej wstydliwy

Ten orgazm również pamięta się przez długi czas, ponieważ jest albo bardzo szybki, albo w nieprzyjemnym miejscu, albo w niezręcznej pozycji seksualnej.

#3. Ten najlepszy

Jest seks, a jest również SEKS. Porównywalny do próbowania najpyszniejszego jedzenia w życiu. To orgazm, który ciężko powtórzyć.

#4. Ten najbardziej mistyczny

Już po wszystkim, ale poczucie przestrzeni zostało utracone... Właśnie to magiczne odczucie pozostaje w pamięci przez długi czas.

#5. Ten najbardziej "swój"

Niektóre orgazmy, osiągnięte za pomocą masturbacji, nie są tylko formą rozładowania. Być może facet się śpieszył, albo nie miał wystarczająco dużo czasu na włączenie porno, albo coś innego, ale słodycz tej przyjemności staje się osobnym rozdziałem jego życia seksualnego.

#6. Ten najdroższy

Z jakiegoś powodu on musiał na niego - dosłownie - zapracować. Jest to porównywalne ze zwycięstwem sportowym, kiedy zawodnik przekracza linię mety i dostaje medal.

#7. Ten najbardziej niesamowity

Orgazm, który pozostawia uśmiech na jego twarzy. Orgazm, któremu towarzyszą jęki prawdziwej przyjemności. Naprawdę wielkie O.

#8. Ten najbardziej nieprzyjemny

Z reguły - przedwczesny, zwłaszcza podczas seksu oralnego.

#9. Ten najbardziej godny

Ten, który spowodował, że oboje spóźniliście się do pracy - myśleliście, że poranny seks potrwa pół godziny, a wyszło dwie... I żadne z was nie miało ochoty na wychodzenie z łóżka.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli maraton seksualny znajduje si...
Jeśli maraton seksualny znajduje się na twojej liście rzeczy do zrobienia, oto czego potrzebujesz: sporo czasu wolnego, dużo wytrzymałości i dobry lubrykant. Chwyć butelkę wody i po prostu zrób to! / wszystkie fot. cosmopolitan.com (Katie Buckleitner)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama