Reklama
Reklama

Męskie zdanie: jeśli nie chcesz swojej zguby... lepiej tego nie mów

Męskie zdanie: jeśli nie chcesz swojej zguby... lepiej tego nie mów Męskie zdanie: jeśli nie chcesz swojej zguby... lepiej tego nie mów / fot. Przyjaciele (Warner Bros)

Lena Sikor

11października2017

#1. "Kochanie, czy jestem gruba?"

W oczach ukochanego jesteś piękną, zachwycającą, seksowną dziewczyną, prawda? Wystarczy chwila, i możesz o tym zapomnieć. To łatwiejsze, niż ci się wydaje. Dlatego lepiej nie mów...

#1. "Kochanie, czy jestem gruba?"

To zupełnie normalne, że pytasz, czy konkretna sukienka cię nie pogrubia. Raz wystarczy. Ale, jeśli powtarzasz to zdanie przez cały czas, mężczyzna poczuje się zdezorientowany. "Czy ona liczy na komplement? Czy nie jest pewna siebie? A może tak naprawdę powinna trochę schudnąć?" Powiedz, naprawdę tego potrzebujesz?

#2. "Spójrz, jaki wielki tyłek (okropną fryzurę, krzywe nogi, itp.) ma ta dziewczyna"

Chcesz zagrać (korzystnym) porównaniem i za pomocą krytyki przeciwniczki podkreślić swoje zalety... W rzeczywistości, uzyskasz efekt przeciwny. Upokarzając inne dziewczyny, podkreślasz swoją niepewność. O wiele seksowniejsza jest ta kobieta, która nie boi się zauważyć, że inne również mają piękne cechy.

#3. "Mój były robił dokładnie tak samo"

Albo "robił to zupełnie inaczej". Nieważne. Wszelkie rozmowy o relacjach z byłymi partnerami - nie mówiąc już o porównywaniu do nich - są bardzo nieprzyjemne dla facetów (zresztą, tobie również byłoby przykro). I są w stanie zepsuć każdy miły wieczór.

#4. Agresywny krzyk (cokolwiek powiesz)

Wizerunek histerycznej krzykaczki nie przyczynia się do seksualności żadnej kobiety. Bez względu na to, na kogo tak zawzięcie się wydzierasz - na swojego partnera, sąsiadkę lub nieznośnego siostrzeńca.

#5. "Kochasz mnie?"

Kobieta, która ciągle potrzebuje dowodów miłości swojego mężczyzny, jest dla niego nieznośna. I całkowicie zdobyta, więc już nie musi się starać.

#6. Przekleństwa (cokolwiek powiesz)

Nie uwzględniamy przypadków, w których niegrzeczne słówka są elementem gry seksualnej. Ale, jeśli przy każdej okazji wyrażasz się w taki sposób, że Siwy z podwórka traci swoją pozycję samca alfa, twój partner stopniowo przestanie widzieć w tobie seksowną kobietę. A po jakimś czasie zacznie traktować jak faceta.

#7. "Kiedy się ze mną ożenisz?"

Lider naszej listy. To stwierdzenie może pozbawić cię... faceta, o ile nie jest jeszcze gotowy na takie drastyczne zmiany w jego życiu.

 

Zobacz także: Dzięki naukowcom możesz określić, czy twoja relacja zakończy się ślubem

 

 

Źródło: cosmo.kz

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Ross z „Przyjaciół”
 
“Ma ob...
Ross z „Przyjaciół”   “Ma obsesję na punkcie Rachel, zrywa z biedną Julie, gdy tylko Rachel okazuje mu cień zainteresowania, nie szanuje jej kariery zawodowej ani zainteresowań, jest potrzebujący i zaborczy, idzie do łóżka z inną dziewczyną niespełna 24 po kłótni i broni się głupią wymówką, że 'Mieliśmy przerwę!'”.   Fot. Warner Bros. Television

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama