Reklama
Reklama

W jaki sposób faceci wyznają miłość?

W jaki sposób faceci wyznają miłość? W jaki sposób faceci wyznają miłość? / fot. Getty

Lena Sikor

08sierpnia2017

I jak rozpoznać, że mu na tobie nie zależy

Kiedy słyszysz "kocham", łatwo w to wierzysz. Niestety, nie każdy facet jest szczery, kiedy wyznaje miłość, a niektórzy robią to tylko po to, aby móc cię wykorzystać. Jeśli chcesz przekonać się, czy twój mężczyzna ma poważne zamiary, lepiej zwróć uwagę na jego czyny.

#1. Zachowanie po kłótni

Facet, który cię kocha, zrobi wszystko co może, żebyś była szczęśliwa. Jeśli usłyszy, że coś ci przeszkadza, zmieni to. Jeśli zignoruje - podkreśli, że nie jesteś dla niego priorytetem.

 

Zobacz także: 5 rzeczy, o które kłóci się każda szczęśliwa para

 

#2. Stały kontakt

Mężczyzna, który jest "zbyt zajęty", aby odpisać ci na wiadomość (czekasz kilka dni lub godzin), prawdopodobnie nie traktuje cię poważnie, nawet jeśli twierdzi, że kocha. Pomyśl o tym. Kiedy zależy ci na kimś, nie możesz się doczekać rozmowy, prawda?

#3. Pomoc w obowiązkach

Tak, sprawiedliwy podział obowiązków domowych może wiele powiedzieć o uczuciach twojego partnera. Jeśli to ty sprzątasz, pierzesz i gotujesz, a on leży na kanapie - coś między wami jest nie tak.

#4. Chęć na seks

Chociaż różnie to bywa, ale większość zakochanych par zawsze ma ochotę na intymność. Jeśli on wciąż nie ma ochoty na seks z tobą, prawdopodobnie cię nie kocha. Z drugiej strony, spędzanie wolnego czasu wyłącznie w sypialni wcale nie musi być wyznacznikiem miłości. Kluczem jest złoty środek.

#5. Czułości

Właśnie tak zakochane pary okazują sobie uczucie. Musisz jednak pamiętać, że mężczyźni mają nieco inny pogląd na przytulanie się i inne czułości, dlatego zwróć na to szczególną uwagę. Jeśli on po prostu lubi być blisko siebie, a nie liczy na seks, to oznaka zaangażowania.

#6. Szczere wyznania

Jeśli zauważysz, że on nie opowiada ci o wszystkim, albo próbuje kłamać - to nie jest dobry znak. Podstawą szczęśliwego związku jest zaufanie.

#7. Walka o związek

Faceci potrafią być "perfekcyjni", kiedy wszystko idzie świetne, a potem nagle uciec, jeśli pojawią się problemy. Jeśli twój ukochany jest typem mężczyzny, który trwa przy tobie podczas dobrych i złych chwil, możesz być pewna - to właśnie miłość.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Oto najlepsze komentarze z Reddita,...
Oto najlepsze komentarze z Reddita, gdzie internauci dzielili się najdziwniejszymi (i najbardziej powszechnymi!) rzeczami, które traktowali jak zdradę.     Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama