Reklama
Reklama

Zaprosił cię na randkę? Dowiedz się, co ma na myśli...

Zaprosił cię na randkę? Dowiedz się, co ma na myśli... Zaprosił cię na randkę? Dowiedz się, co ma na myśli... / fot. Getty

Lena Sikor

14lipca2017

... kierując się dniem tygodnia, w którym zaproponował spotkanie

Statystyki zapewniają, że ​​najlepszy dzień na randkę to... środa. Ale co może kryć się za każdym innym dniem tygodnia, w którym on zaprasza cię na spotkanie?

 

Zobacz także: Pierwsza randka cię przeraża? Nauka śpieszy na pomoc!

 

Poniedziałek: wieczór filmowy

Zazwyczaj poniedziałek jest najbardziej nudnym dniem tygodnia, w telewizji nie ma nic do oglądania, a restauracje otwarte są zbyt krótko. Dlatego, być może trafiłaś na faceta w stylu "spotkajmy się, bo nie mam nic do roboty". Z drugiej strony, być może on chce miło rozpocząć ten tydzień - dzięki tobie.

Wtorek: kolacja

Jeśli mężczyzna proponuje randkę we wtorek (dzień powszechnie znany jako przykry kuzyn poniedziałku), może okazać się, że ma ogromną ochotę się z tobą spotkać. Ale może to być również oznaka, że nie ma nic lepszego do roboty.

Środa: aperitif

Wspólny wieczór w połowie tygodnia może oznaczać o wiele więcej niż zwykłe wyjście na rozluźniającego drinka. Jeśli po kilku spotkaniach facet nadal proponuje środy, być może to jedyny wieczór, kiedy nie ma treningu piłki nożnej, siłowni czy nie widuje się z przyjaciółmi. Scenariusz z koszmaru: być może to ta druga nie ma czasu w środy...

Czwartek: drink po pracy

On chce po prostu się dobrze pobawić. Przygotuj się na kilka drinków i rozpoczęcie weekendu o dzień wcześniej, ale nie nastawiaj się na poważną relację.

Piątek: zaproszenie na drinka w ostatniej chwili

To kiepski znak, chyba że on pracuje jak szalony, lub jest tajnym agentem. W zasadzie, mężczyzna chce przekazać, że właśnie przypomniał sobie o tobie i może uda mu się zaciągnąć cię do łóżka... Albo, co gorsza, inna dziewczyna odmówiła, więc odezwał się do ciebie. Jeśli masz nadzieję na poważną relację, lepiej nie umawiaj się z nim w piątek na pierwszą randkę.

Sobota: spotkanie w ciągu dnia

On może mieć poważne zamiary. Jeśli zaproponuje spacer, z możliwością przedłużenia spotkania do nocy, albo zaprosi cię na kolację w domu swoich przyjaciół - możesz być pewna, że mu na tobie zależy. Jeśli ucieka jeszcze przed obiadem, raczej nic z tego nie będzie.

Niedziela: wspólny obiad

Ok, niedziela jest nudna, a nawet trochę przypomina poniedziałek, ale zauważ, że facet w pewnym sensie poświęca swój wolny dzień na spotkanie właśnie z tobą. Dobry znak!

 

 

Źródło: cosmopolitan.it

Reklama
Reklama

Polecane wideo

 1. Pierwszeństwo w drzwiach...
 1. Pierwszeństwo w drzwiach Mężczyzna nie powinien przepuszczać kobiety w drzwiach – tak, dobrze przeczytałaś! Ale dotyczy to jednej konkretnej sytuacji – kiedy drzwi otwierają się do wewnątrz pomieszczenia, do którego oboje wchodzicie. Mężczyzna przytrzymuje tym samym drzwi towarzyszce, aby bezpiecznie i wygodnie dostała się do środka.   Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama