Reklama
Reklama

Przepis na gładkie i pięknie opalone ciało latem

Przepis na gładkie i pięknie opalone ciało latem "Leżę sobie, nic nie muszę...”

Stresuje cię myśl o wyjściu na plażę? Niepotrzebnie. Wraz z marką Bielenda znamy sposoby, by trochę złagodzić twój stres:)

Krok 1 - bezstresowa depilacja

Nie chcemy... niechcianych włosków, więc staramy się ich pozbyć różnymi sposobami: golimy (ale komu by się chciało tracić czas na wakacjach, gdy wkoło dzieje się tyle ekscytujących rzeczy!), traktujemy laserem (efekt utrzymuje się długo, ale problem w tym, że po takim zabiegu powinnyśmy unikać słońca) albo kremem... I to, zdaniem wielu, jest najlepszy sposób na gładką skórę.

UWAGA! Depilacji nigdy nie zostawiaj na ostatnią chwilę! Przygotuj skórę dzień lub dwa przed wyjściem na słońce (promienie mogą niepotrzebnie podrażnić wydepilowaną skórę). I pamiętaj o stosowaniu kosmetyków z filtrem.

 

 

Krok 2 - bezpieczna opalenizna

Produkty w wysokim filtrem to najlepsi przyjaciele twojej skóry! Nie martw się - nawet krem z takim zabezpieczeniem pozwoli ci się opalić, miej go zawsze pod ręką i stosuj co kilka godzin. Albo możesz zainwestować w olejek do opalania - łatwo się aplikuje (wystarczy popryskać) i równie dobrze chroni.

Krok 3 - piękna skóra długo potem

OK, zeszłaś już z plaży, twoja skóra pięknie złoci się w promieniach zachodzącego słońca, za parę dni zaczniesz pakować się do domu... bo urlop się kończy:( Ale głowa do góry. Możesz cieszyć się piękną opalenizną jeszcze długo potem. Twoimi sprzymierzeńcami będą z pewnością kosmetyki, które utrwalają opaleniznę, jak ten poniżej.

Już wkrótce na cosmopolitan.pl konkurs, w którym do wygrania będzie zestaw kosmetyków do depilacji i opalania od marki Bielenda. Nie przegap!

 

fot. Thinkstock, mat. pras

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama