Reklama
Reklama

Jak przygotować się do wiosny?

Jak przygotować się do wiosny?

Znamy bardzo przyjemny sposób!

I choć do pożegnania z zimą pozostało jeszcze trochę czasu, to właśnie teraz jest najlepszy moment na to, by odpowiednio przygotować się na nadejście tych cieplejszych dni.  Myślisz jednak, że wystarczy zmienić garderobę i może nieco odświeżyć swoją fryzurę czy make-up? Jeśli tak, to jesteś w błędzie!

Wiesz, że to nie dusza, tylko ciało, a ściślej mówiąc nasza skóra - potrzebuje teraz od ciebie największej uwagi?  To właśnie ona po zimie jest często źle odżywiona. Brakuje jej witamin i składników odżywczych, a poza tym umówmy się, rzadko kiedy prezentuje się wtedy naprawdę dobrze.

Co więc zrobić, by wiosną zachwycać wszystkich wokół nie tylko nowymi ubraniami czy fryzurą lecz także piękną i zdrową skórą? Odpowiedź jest prosta - odpowiednio pielęgnować! 

My w tym roku stawiamy na nową serię kosmetyków marki Bath&Body Works i już dziś świętujmy przedwiośnie z ich nowym uzależniającym zapachem z kolekcji Signature - Be Joyful. To najszczęśliwszy zapach, który we wszystkich swoich formach z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

Joyful to wesoła mieszanka musującej klementynki, złotego mango, zimowego melona i mrożonego jaśminu. Ponad to w kosmetykach tych możesz również poczuć kwitnącą forsycję. A wszystko to po to, byś mogła cieszyć się na co dzień połączeniem słodyczy i świeżości!

To co powiesz na takie radosne przygotowania? ;)Dostępne formy:
Żel pod prysznic, Balsam do ciała, Krem do ciała - 59zł
Mgiełka zapachowa, Mgiełka diamentowa – 79zł
Cukrowy scrub do ciała – 89zł

Artykuł sponsorowany

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze