Reklama
Reklama

Stylowy warkocz w 5 minut? To łatwe!

Stylowy warkocz w 5 minut? To łatwe! fot. Thinkstock

Lena Sikor

11lutego2016

Spróbuj!

Próbowałaś milion razy, aż w końcu straciłaś wiarę w swoje zdolności? Ten poradnik podpowie ci, jak stworzyć nierealnie piękną stylizację na głowie w 5 minut!

 

Liczne wskazówki z różnych źródeł napisane są dla magów i czarodziejów, prawda? Przecież normalny człowiek, bez przygotowania i szkolenia, nie może manipulować śliskimi i nieposłusznymi pasmami włosów. Może ktoś, kto ma po 20 palców u każdej ręki albo 5 rąk...

Mamy takie samo wrażenie!

I dlatego przygotowałyśmy instrukcję zaplatania warkoczy, zrozumiałą nawet dla pierwszoklasistki i nie wymagającą żadnych ekstra zdolności :)

Zobacz jakie to proste:

Zapleć mocno (to ważne) zwykły warkocz. Może to być kłos, warkocz francuski, klasyczny, o odwrotnym splocie, lub jakikolwiek inny. Najważniejsze - splot powinien być szczelny i gęsty.

Zrobione?

Zabezpiecz końcówki gumką, tasiemką lub spinką.

A teraz najważniejsze: delikatnie wyciągnij boczne pasma warkocza, próbując je "uwolnić". Tylko nie przesadź! Po prostu rozluźniaj pasmo po pasmie. Jeśli objętość włosów pozwala -  "napusz" je, nadając jeszcze większą objętość. Jeśli nie - wyciągnij proste kosmyki, to też nada fryzurze stylu.

Obejrzyj kilka samouczków wideo i upewnij się: ty też potrafisz!

 

 

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Fluorescencyjne włosy - nowy trend z Instagrama - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama