Reklama
Reklama

Akcesoria do układania włosów, które mogą ci się przydać!

Akcesoria do układania włosów, które mogą ci się przydać! Akcesoria do układania włosów, które mogą ci się przydać!

Justyna Sałkowska

30września2015

Twoje włosy odmówiły posłuszeństwa? Mamy na to sposoby :)

Patrzysz w lustro i nie wiesz co robić? Każdy włos żyje własnym życiem? Dobrze cię rozumiemy :) Na szczęście, masz do dyspozycji wiele akcesoriów, które mogą ułatwić okiełznanie twoich włosów. Podpowiemy ci, w które warto zainwestować!

 

Najlepsza prostownica do włosów

 

Dlaczego warto mieć prostownicę? W razie potrzeby za jej pomocą można nie tylko wyprostować włosy, ale także zrobić piękne, hollywoodzkie loki! :) Pamiętaj, używaj kosmetyków, które ochronią twoją czuprynę przed działaniem wysokich temperatur. Wybierając prostownicę, zwracaj uwagę na opcję regulacji temperatury. Dzięki temu będziesz mogła ją dopasować do indywidualnych wymagań twoich włosów.

 

Dobra lokówka

 

Swobodne fale i loki to idealna opcja na wiele okazji, dlatego lokówka może uratować ci życie, jeśli nie wiesz jak się uczesać :) Kilka chwil wystarczy, żeby wyczarować świetną fryzurę. Planujesz zakup tego urządzenia? Zastanów się jakie loki podobają ci się najbardziej. Od tego bowiem powinna zależeć grubość wybieranej lokówki.

 

Jaka suszarka do włosów?

 

Jesteś zmuszona myć włosy rano? Najprawdopodobniej nie możesz żyć bez suszarki! Koniecznie zainwestuj w wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu szybko wysuszysz mokre pasma. Dobrze, jeśli suszarka posiada opcję zimnego nawiewu. Masz kręcone włosy? Wybierz suszarkę z dyfuzorem, który ułatwi ci ułożenie sprężystych loków.

 

Jaka szczotka do włosów?

 

Wybór twojej szczotki do włosów był całkowicie przypadkowy? Podczas czesania ciągniesz i wyrywasz włosy? Zmień ją! Kręcone włosy powinny zaprzyjaźnić się z grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach. Jesteś właścicielką prostych pasm? Masz ogromny wybór :) Zwróć przede wszystkim uwagę na materiał, z którego szczotka została wykonana.

 

Papiloty do włosów

 

Pamiętasz jak w dzieciństwie mama kręciła twoje włosy na papierowych papilotach? Dzisiaj nie musisz już uciekać się do takich sztuczek :) Wystarczy, że kupisz piankowe papiloty o odpowiedniej grubości, które znakomicie nadają się do używania w czasie nocy, a rankiem będziesz mogła się cieszyć lokami. To idealny sposób, jeśli chcesz zaoszczędzić cenny czas lub nie lubisz wstawać wcześniej, żeby ułożyć włosy.

 

Duże wałki do włosów

 

Wałki to alternatywa dla loków robionych lokówką lub prostownicą. Nakręcanie pasm zajmuje kilka minut. Można ich używać zarówno do włosów mokrych, jak i suchych. Jedną z największych zalet wałków jest dodatkowa objętość, którą nadają czuprynie.

 

Reklama

Polecane wideo

@MadiLion27
@MadiLion27

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama