Reklama
Reklama

Jaka jest najpopularniejsza operacja plastyczna?

Jaka jest najpopularniejsza operacja plastyczna? Jaka jest najpopularniejsza operacja plastyczna?/ fot. "Hoży doktorzy" (ABC Studios)

Zgadnij!

Według najnowszego raportu American Society of Plastic Surgeons (ASPS), w zeszłym roku ponad 13 tysięcy osób zgłosiło się do chirurga plastycznego w celu powiększenia pośladków.

Powiększanie pośladków było jednym z najszybciej rozwijających się zabiegów kosmetycznych w 2014 roku.

Liczba operacji powiększania pośladków wzrosło o 15 procent w stosunku do 2013 roku (w 2014 było 11,505 zabiegów), 1863 osoby zdecydowały się na implanty (wzrost o 98 procent w stosunku do 2013 roku), a 3505 osób zrobiło lifting pośladków (wzrost o 44 procent w stosunku do 2013 roku).

Nadal najbardziej popularne są: operacje piersi, nosa, liposukcja i operacje powiek, powiedział Washington Post prezes ASPS, Scot Glasberg. Powiedział też, że popularność operacji pośladków wzrasta dzięki Kim Kardashian i Jennifer Lopez.

Szacuje się, że w samych Stanach, wydano na operacje pośladków 68.7 milionów dolarów.

 

Czyżby do wszystkich przemówiła "Anaconda" Nicki Minaj? Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego faceci uwielbiają duże pupy, sprawdź.

 

 

 

 

źródło: cosmopolitan.com, washingtonpost.com

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Kolejne "zaskoczenie"! Ludzki Ken n...
Kolejne "zaskoczenie"! Ludzki Ken nr 2! Celso Santebanes ma nawet lalkę stworzoną na swoje podobieństwo... Szacowany koszt operacji: 50,000 $.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze