Reklama
Reklama

Nowa marka do pielęgnacji włosów

Nowa marka do pielęgnacji włosów fot. materiały prasowe

16 patentów, 43 nagrody i Jennifer Aniston jako współwłaścicielka marki. Poznaj kosmetyki Living Proof.

Marka powstała w 2005 roku w Massachusetts, ale właśnie teraz wkracza do Polski. Co proponują? Twierdzą, że mają odpowiedź na trzy problemy włosów: puszenie, brak objętości i zniszczenie. Jak? "Nie jesteśmy tradycyjną marką kosmetyczną. W naszej firmie, założonej przez doktora Boba Langera, profesora instytutu MIT (Massachusetts Institute of Technology), jednego z najbardziej utytułowanych naukowców, opracowujemy przełomowe technologie oraz patenty pozwalające rozwiązać najtrudniejsze problemy w dziedzinie kosmetyki i pielęgnacji włosów. Dzięki całej rzeszy naukowców posiadających wiedzę z obszaru biotechnologii, farmacji oraz inżynierii chemicznej, podważamy konwencjonalną wiedzę i podchodzimy do problemów w inny, bardziej nowatorski sposób. Tym nowatorskim podejściem jest właśnie przeprowadzona przez doktora Langera analiza istniejących dotychczas produktów kosmetycznych. Ujawniła ona, iż przemysł kosmetyczny, w dużej mierze, opiera się na przestarzałych technologiach i podobnych składnikach. Dr Langer udowodnił, iż może wykorzystać swoje wynalazki bazując na najnowszych odkryciach naukowych i wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązania kosmetyczne."

 

ceny: szampon i odżywka 110 zł, kuracja stylizująca 100 zł; dostępne w salonach fryzjerskich

Na razie na polskim rynku dostępne są kosmetyki z serii Perfect Hair Day, która składa się z dwóch opatentowanych przez Living Proof cząsteczek: OFPMA i PBAE, które działając
synergicznie sprawiają, że włosy wyglądają idealnie. OFPMA tworzy wyjątkowo lekką tarczę wokół każdego pasma, wygładzając i chroniąc jednocześnie ich strukturę. Natomiast PBAE układa mikroskopijny wzór pogrubiających punktów na każdym pasmie włosów gwarantując trwałość fryzury i objętość, która nie znika po dotknięciu włosów.  Linia składa się z szamponu, odżywki oraz kuracji stylizującej Perfect Hair Day.

 

 

źródło: materiały prasowe

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama