To najmodniejszy manicure tego lata. Pokazujemy, jak go nosić

To najmodniejszy manicure tego lata. Pokazujemy, jak go nosić fot. materiały prasowe

Słowo klucz: GLOW!

Błyszczący manicure to echo lat 90., którymi inspirujemy się już kolejny sezon. Bezbłędne najntisowe stylizacje od stóp do głów zaprezentowały nam jeszcze tej wiosny Selena Gomez czy siostry Hadid. Jak je uzupełnić w sezonie letnich festiwali? Brokatem! Znów jest wszędzie: nie tylko na powiekach i ustach, ale również na paznokciach!

To właśnie migotliwy blask na paznokciach będzie królował nie tylko podczas plenerowych imprez muzycznych, ale też w modzie ulicznej.  Manicure w stylu glow podkręcamy dodatkowymi błyskotkami, urozmaicamy kontrastującymi liniami i oczywiście nie ograniczamy się do jednego odcienia na wszystkich paznokciach. Cel jest jeden: przykuwać wzrok, zwłaszcza podczas plenerowych imprez muzycznych.

 

 fot. materiały prasowe

 

W ten gorący trend wpisała się marka hi hybrid, tworząc nową kolekcję lakierów o nazwie Hi Glow. Oto kilka inspiracji, jak zestawiać ze sobą odcienie brokatowych lakierów do paznokci, a także jak łączyć efekt glow z jednolitymi lakierami.

 

Lakier z efektem glow + lakier matowy:

 

 

 fot. materiały prasowe

 

Kilka kolorów w jednej stylizacji

 

 fot. materiały prasowe

 

Stylizacje z dodatkowymi błyszczącymi aplikacjami:

 

 fot. materiały prasowe

 

Jak wam się podoba ten trend i którą kombinację wybieracie na najbliższy festiwal? My już od jakiegoś czasu eksperymentujemy z każdą z nich i będziemy to kontynuować!

 

Materiał promocyjny

 

 Malujemy je brokatowymi lakierami w różnych odcieniach. Do stworzenia glitterowego mani przydadzą Wam się

Polecamy również

Skomentuj