Reklama
Reklama

Najnowszy manicure Rihanny będzie przebojem tegorocznego lata

Najnowszy manicure Rihanny będzie przebojem tegorocznego lata fot. Getty Images

Manicurzystka piosenkarki pochwaliła się zdjęciem na Instagramie. Niebawem tę modę podchwycą wszystkie salony kosmetyczne.

Rihanna odwiedziła salon kosmetyczny Jenny Longworth, która zrobiła jej bardzo modny manicure

Piosenkarka może pochwalić się paznokciami wyglądającymi jak kamień szlachetny. Pięknie podkreślają karnację gwiazdy i będą bardzo dobrym uzupełnieniem letnich stylizacji. Taki manicure nie wymaga już dodatków w postaci wielu bransoletek i pierścionków, ponieważ sam w sobie prezentuje się niezwykle efektownie. 

- Zainspirowała mnie ukochana ozdoba Rihanny- powiedziała Jenny Longworth w wywiadzie dla Refinery29.com.- Chciałam, żeby jej paznokcie wyglądały jak biżuteria z prawdziwych jadeitów

Jak zrobić jadeitowy manicure?

Kosmetyczka zdradziła, jak osiągnęla taki efekt na paznokciach. Malowanie zaczęła od aplikacji lawendowego koloru na całą płytkę. W drugim etapie nałożyła ciemniejszy odcień na losowo wybrane fragmenty paznokci. Na sam koniec wypolerowała ich powierzchnię przy użyciu odrobiny zmywacza do paznokci i pilniczka. Na całość naniosła warstwę przezroczystego lakieru, który wszystko połączył w całość i nadała blasku.

Samodzielne wykonanie takiego manicure może być kłopotliwe, ale na pewno możemy pokazać jego zdjęcie jako inspiracje naszej kosmetyczce.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by jennynails (@jennynails) on Jun 9, 2019 at 12:17pm PDT

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama