3 kroki do silnych i mocnych paznokci

3 kroki do silnych i mocnych paznokci fot. Daiga Ellaby / Unsplash

Ta szybka, domowa metoda zdziała prawdziwe cuda!

Rękawiczki z rąk! Marzysz o modnym manicure, ale twoje paznokcie wołają o pomoc? Nic straconego! Oto sposób, dzięki któremu błyskawicznie przywrócisz im zdrowy wygląd, będą też mocniejsze i bardziej odporne na zniszczenia. Co wygodne, nie ma potrzeby odwiedzania salonu manicure – wszystkie kroki tej pielęgnacji wykonasz w domowym zaciszu. Zaczynamy!

Krok 1: Glikolowa baza do paznokci

Używamy do tego preparatu zawierającego kwas glikolowy. Dlaczego właśnie ten składnik jest tak ważny? Ponieważ delikatnie złuszcza paznokcie, wydobywając ich naturalny blask. Do zaaplikowania odpowiedniej dawki kwasu glikolowego potrzebujesz produktu Dr Dany – jest to pierwszy z trzech elementów systemu odnowy. Paznokcie muszą być suche, czyste i niewygładzone.

Jak to zrobić: Skręć specjalną różdżkę (jeśli trzeba, przekręć kilka razy), po czym rozprowadź kroplę preparatu równo na całej powierzchni paznokci jednej dłoni. Pozostaw do całkowitego wchłonięcia produktu. Tę samą czynność powtórz na drugiej dłoni.

Krok 2: Wygładzenie paznokci

Robimy to za pomocą specjalnego pilnika – drugiego elementu systemu odnowy Dr Dany. Jest złożony z trzech nakładek, z których każda odgrywa inną rolę. Używamy ich po kolei, bezpośrednio jedną po drugiej.

Jak to zrobić: Najpierw potrzyj paznokcie pierwszą nakładką dwa do pięciu razy, aż do momentu pojawienia się drobnego proszku. Powtórz tę samą czynność z drugą nakładką. Zakończ polerowanie trzecią nakładką mocniejszymi ruchami od góry do dołu. Dzięki temu uzyskasz na paznokciach efekt wspaniałego blasku.

Używaj pierwszej i drugiej nakładki raz w tygodniu. Aby wzmocnić blask płytki paznokcia, używaj trzeciej nakładki maksymalnie raz dziennie.

Krok 3: Nawilżenie paznokci olejami

Kluczowe są tu naturalne oleje: morelowy, kokosowy oraz olej ze skórki grapefruita. Na tym etapie nie może też zabraknąć witaminy E. Razem wszystkie te składniki nawilżają paznokcie i skórki i poprawiają ich stan. Taką mieszankę znajdziesz w preparacie Dr Dany.

Jak to zrobić: Podobnie jak w pierwszym kroku, obracaj pędzelek aż do pojawienia się produktu i rozprowadź go na całym paznokciu oraz na skórze wokół niego. Pozostaw do wchłonięcia

Gotowe!

Kilka wskazówek na koniec:

Po zakończeniu zabiegu nie musisz myć rąk. Jesteś gotowa do wyjścia! Nie zalecamy natomiast malowania paznokci lakierem bezpośrednio po użyciu zestawu do paznokci Dr Dany – powinnaś odczekać co najmniej jeden dzień.

Gotowa na manicure’ową metamorfozę? Zatem do dzieła!

Cena systemu odnowy paznokci Dr Dany wynosi 288,83 zł. Każde opakowanie produktów wystarcza na około trzy miesiące przy stosowaniu raz w tygodniu.

#drdananaiedit #drdana #nuskin #drdananailrenawalsystem

 

Materiał promocyjny

 

Polecamy również

Skomentuj