Ta metoda wybielania zębów robi furrorę

Ta metoda wybielania zębów robi furrorę fot. Alina Kovalchuk / Unsplash

I jest w 100% naturalna!

Piękny, olśniewająco biały i zdrowo wyglądający uśmiech wcale nie musi wymagać wielu godzin na fotelu stomatologicznym i kosztować dużych pieniędzy. Teraz możesz mieć wspaniałe zęby poświęcając im jedynie 2 dodatkowe minuty dziennie. Chcesz wiedzieć jak to osiągnąć?

To jakiego koloru są nasze zęby, nie zawsze wynika wyłącznie z czynników zewnętrznych. Odcień uzależniony jest w dużej mierze od genów. Dodatkowo jednak zęby odbarwiają się wraz z wiekiem, a także posiłkami, które spożywamy. Kawa, herbata, wino, ciemne owoce, niektóre przyprawy (curry, czerwona papryka, sos sojowy) oraz oczywiście papierosy sprawiają, że zęby żółkną, pojawiają się na nich przebarwienia oraz plamki. Ograniczanie tych produktów w swojej diecie lub mycie zębów bezpośrednio po ich spożyciu na pewno zapobiegnie pogarszaniu się ich wyglądu, jednak nie wystarczy, by go poprawić.

Sposoby na wybielenie zębów

Jedną z dróg są zabiegi w gabinecie stomatologicznym. Nie należą do tanich i do ich wykonania używane są substancje chemiczne, mogące odbić się negatywnie na Twoim ogólnym stanie zdrowia.

Równie skuteczną metodą, a mniej inwazyjną i w 100% naturalną oraz ekologiczną jest wybielanie zębów za pomocą czarnego proszku. Głównym jego składnikiem jest węgiel aktywny z drzewa kokosowego Nano-Carbon CoCo.

Czym jest CoCo White Mint?

Jest to substancja powstała z połączenia Nano-Carbon CoCo, glinki bentonitowej oraz organicznej mięty. Jej zadaniem jest usunięcie bakterii i toksyn z jamy ustnej. Poprawia jakość oddechu, a także wybiela i wygładza zęby, usuwając z nich wszelkie plamki, przebarwienia i niedoskonałości. Dzięki stosowaniu CoCo White Mint codziennie przez 2 minuty, masz pewność, że Twoje zęby są zadbane. Zmniejsza się ryzyko powstawania kamienia nazębnego, infekcji dziąseł oraz stanów zapalnych.

CoCo White Mint jest produktem bezpiecznym, nie powoduje podrażnień, nie szkodzi zdrowiu, a jednocześnie nie kosztuje wiele. Jedno opakowanie wystarcza aż na 6 miesięcy stosowania. Produkt zakupisz na stronie www.starsmile.pl. Zadbaj o swój uśmiech i zrób to w sposób najbardziej przyjazny twojemu organizmowi i środowisku.

 

Materiał partnera

 

l

Polecamy również

Skomentuj