Reklama
Reklama

Wystartował konkurs Prix de Beauté 2019

Wystartował konkurs Prix de Beauté 2019 fot. materiały prasowe

Dowiedzcie się jak możecie wziąć udział w tegorocznej edycji

Konkurs Prix de Beauté 2019

Z ogromną przyjemnością informujemy o rozpoczęciu kolejnej edycji
konkursu Prix de Beauté Cosmopolitan.
Już po raz 21. wybierzemy najlepsze kosmetyki roku w 23 kategoriach.
Prix de Beauté to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

 

Trudna decyzja wyboru przypadnie w tym roku profesjonalnemu Jury w składzie:

 

W tegorocznej edycji konkursu wprowadziliśmy nowe kategorie oraz zaprosiliśmy serwis www.zeberka.pl do równoległego prowadzenia głosowania i promocji produktów zgłoszonych, nominowanych i nagrodzonych.

Do głosowania na najlepsze kosmetyki  2019 roku angażujemy nasze czytelniczki i internautki już od pierwszego etapu konkursu, w którym wszystkie zgłoszone do konkursu kosmetyki prezentujemy na www.cosmopolitan.pl i www.zeberka.pl.

W drugim etapie konkursu, na łamach magazynu COSMOPOLITAN i w serwisie www.cosmopolitan.pl, publikujemy aż 10 nominowanych produktów w każdej kategorii, z których czytelniczki i jury eksperckie wybierają laureatów tegorocznej edycji.

Więcej szczegółów znajdziecie na Prix de Beauté

Reklama

Polecane wideo

Mamy to! Przez ostatnie miesiące pr...
Mamy to! Przez ostatnie miesiące przetestowałyśmy setki kremów, podkładów, baz, serum i pudrów. Malowałyśmy oczy, usta i paznokcie na wszystkie możliwe kolory, wypróbowałyśmy na naszych włosach hektolitry szamponów i odżywek. Poddawałyśmy twarz i ciało mniej lub bardziej inwazyjnym zabiegom. Spryskiwałyśmy się fajnymi perfumami... A wszystko po to, aby wybrać dla ciebie najlepsze kosmetyki tego roku. Oto one!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze