Reklama
Reklama

Wystartował konkurs Prix de Beauté 2019

Wystartował konkurs Prix de Beauté 2019 fot. materiały prasowe

Dowiedzcie się jak możecie wziąć udział w tegorocznej edycji

Konkurs Prix de Beauté 2019

Z ogromną przyjemnością informujemy o rozpoczęciu kolejnej edycji
konkursu Prix de Beauté Cosmopolitan.
Już po raz 21. wybierzemy najlepsze kosmetyki roku w 23 kategoriach.
Prix de Beauté to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

 

Trudna decyzja wyboru przypadnie w tym roku profesjonalnemu Jury w składzie:

 

W tegorocznej edycji konkursu wprowadziliśmy nowe kategorie oraz zaprosiliśmy serwis www.zeberka.pl do równoległego prowadzenia głosowania i promocji produktów zgłoszonych, nominowanych i nagrodzonych.

Do głosowania na najlepsze kosmetyki  2019 roku angażujemy nasze czytelniczki i internautki już od pierwszego etapu konkursu, w którym wszystkie zgłoszone do konkursu kosmetyki prezentujemy na www.cosmopolitan.pl i www.zeberka.pl.

W drugim etapie konkursu, na łamach magazynu COSMOPOLITAN i w serwisie www.cosmopolitan.pl, publikujemy aż 10 nominowanych produktów w każdej kategorii, z których czytelniczki i jury eksperckie wybierają laureatów tegorocznej edycji.

Więcej szczegółów znajdziecie na Prix de Beauté

l
Reklama

Polecane wideo

Mamy to! Przez ostatnie miesiące pr...
Mamy to! Przez ostatnie miesiące przetestowałyśmy setki kremów, podkładów, baz, serum i pudrów. Malowałyśmy oczy, usta i paznokcie na wszystkie możliwe kolory, wypróbowałyśmy na naszych włosach hektolitry szamponów i odżywek. Poddawałyśmy twarz i ciało mniej lub bardziej inwazyjnym zabiegom. Spryskiwałyśmy się fajnymi perfumami... A wszystko po to, aby wybrać dla ciebie najlepsze kosmetyki tego roku. Oto one!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze