Reklama
Reklama

Dobry fryzjer w Warszawie? Sprawdzamy dwa salony

Dobry fryzjer w Warszawie? Sprawdzamy dwa salony fot. materiały prasowe / kolaż własny

Na warsztat postanowiliśmy wziąć dwie różne marki: Milek Design oraz 1909.

Milek Design

Milek Design to trzy unikalne salony, mieszczące się w różnych miejscach w Warszawie. Pierwszy został otwarty ponad 13 lat temu na Pl. Dąbrowskiego, kolejny na ul. Hożej oraz przed trzema laty na ul. Tamka. Marka została stworzona przez fantastyczny duet: Kasię Poniatowską-Miłek i Darka Miłek. W Milek Design znajdziesz najlepszych fryzjerów, ogromną pasję i najnowocześniejsze techniki pielęgnacji włosów. Pracują produktach, którym spokojnie można zaufać – stawiają na kosmetyki pozbawione parabenów i SLSów.

http://www.milekdesign.pl

1909 Fryzjerzy

1909 Fryzjerzy to zupełnie nowe miejsce na mapie Warszawy. Kameralne i luksusowe. Salon mieści się w przepięknej kamienicy z 1893 roku. Tutaj historia przeplata się z nowoczesnością, do tego najnowsze trendy w koloryzacji, nowinki kosmetyczne i wyjątkowy autorski rytuał dla włosów: Regeneracja 1909. Wykwalifikowany zespół dobrze wsłuchuje się w potrzeby klientek, jeżeli chodzi  o fryzury, to tworzą prawdziwe cuda, dobierają idealny kolor. Zawsze odnajdują tę najlepszą wersję kobiety!

Inspiracją i patronem salonu jest „król fryzjerów” legendarny Antoine Cierplikowski, który czesał między innymi takie gwiazdy jak Brigitte Bardot, Josephine Baker i Edith Piaf.

https://www.1909fryzjerzy.pl

 

 

Materiały partnerów 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama