Reklama
Reklama

Właśnie w ten sposób pozbędziesz się niedoskonałości na skórze raz na zawsze

Właśnie w ten sposób pozbędziesz się niedoskonałości na skórze raz na zawsze fot. Ayo Ogunseinde / Unsplash

Wyjaśniamy, na czym polega zabieg laserem frakcyjnym

Zmagasz się z uporczywymi bliznami, które odbierają ci pewność siebie? Bezskutecznie próbujesz zredukować niechciane zmarszczki? A może chcesz trwale wygładzić nierówności, przywracając swojej skórze młody i atrakcyjny wygląd? Skorzystaj z zabiegu laserem frakcyjnym, który zapewnia spektakularne efekty w regeneracji i odnowie skóry. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa i podwójnemu efektowi stosowanej terapii leczenie laserem frakcyjnym CO2 zyskało już tysiące zwolenników w Polsce i na świecie.

Na czym polega działanie lasera frakcyjnego CO2?

Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2 polega na odparowaniu naskórka, czyli pozbawieniu go wody. Określenie „frakcyjny” odnosi się do mikrosfer, które poddawane są leczeniu. Promieniowanie emitowane z głowicy lasera dzieli się na tysiące malutkich strumieni o wysokiej energii, dzięki czemu z łatwością wnika w głębokie warstwy skóry właściwej. Pozwala to na natychmiastowe odparowanie tkanki obszaru zabiegowego i powstanie mikroskopijnych otworków w miejscu działania lasera. Z racji tego, że są one otoczone przez zdrowe komórki, bardzo szybko następuje proces ich regeneracji. Obszary, które pozostały nienaruszone, przyśpieszają szybką odnowę zniszczonych stref, umożliwiają regenerację wybranej partii skóry.

Zainteresowani działaniem tego rewolucyjnego lasera, zapytaliśmy specjalistów z Kliniki Melitus w Warszawie o to, kto może z niego skorzystać i w jakich przypadkach przyniesie on zadowalające rezultaty.

Zabiegi laserem frakcyjnym w Klinice Melitus

Leczenie laserem frakcyjnym w Klinice Melitus cieszy się zainteresowaniem szerokiego grona pacjentów. Wszystko za sprawą tego, że laser ten jest jedyną stosowaną w dermatologii technologią laserową, która w tak głęboki sposób regeneruje skórę. W tej warszawskiej placówce jest on stosowany do wykonywania zabiegów odmładzających oraz regenerujących. Służy przede wszystkim do usuwania blizn różnego pochodzenia, rozstępów oraz zmian skórnych.

Kiedy warto skorzystać z lasera frakcyjnego?

Specjaliści zajmujący się leczeniem laserem frakcyjnym w Klinice Melitus w Warszawie zwracają uwagę pacjentów na niebywale szerokie możliwości jego zastosowania. Z uwagi na różnorodne spektrum działania i znakomite efekty, zabieg laserem frakcyjnym CO2 jest jednym z najczęściej wybieranych przez pacjentów.

Wśród wskazań do zabiegu specjaliści wymieniają przede wszystkim:

 •  zmarszczki oraz zwiotczałą, pozbawioną elastyczności skórę;
 • „worki” pod oczami;
 • rozstępy;
 • nierówności skóry;
 • rozszerzone pory i zaskórniki;
 • blizny potrądzikowe;
 • blizny różnego pochodzenia;
 • punkty rubinowe
 • zmiany pigmentacyjne, przebarwienia, ostudy oraz plamy starcze;
 • niejednolity odcień skóry;
 • uszkodzenia słoneczne;
 • szorstką skórę.

Bezpieczeństwo i krótki okres rekonwalescencji

,,Zabieg laserem frakcyjnym jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, jeśli przebiega pod okiem doświadczonych specjalistów. Jest praktycznie bezbolesny, w zależności od rodzaju zmian, wykonuje się go bez lub ze znieczuleniem”  - mówi nam doktor Emil Michalski z Kliniki Melitus. Leczenie laserem frakcyjnym CO2 zasadniczo nie powoduje skutków ubocznych i nie wymaga hospitalizacji.

Dla uzyskania zadowalających efektów konieczne jest powtórzenie zabiegu. Cały proces leczenia oraz ilość potrzebnych zabiegów ustalane są indywidualnie przez specjalistę.

Pożegnaj nierówności i ciesz się gładką skórą!

W trakcie jednego zabiegu laserem frakcyjnym w Klinice Melitus uzyskuje się dwa efekty tkankowe: płytkie i głębokie, które oddziałują na obie warstwy naskórka. Rezultaty widoczne są już po kilku dniach, a na pełne efekty trzeba poczekać do 4 miesięcy. Dzięki leczeniu jędrność skóry zostaje znacznie poprawiona, a zmarszczki spłycone. Działanie lasera zwęża rozszerzone pory, redukuje fotouszkodzenia i usuwa przebarwienia. Co najważniejsze – zabieg laserem frakcyjnym CO2 przynosi znakomite efekty w leczeniu blizn różnego rodzaju, w tym blizn potrądzikowych, a także pozwala na usunięcie zmian skórnych (np. brodawek, włókniaków, kaszaków itp.).

Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu lasera frakcyjnego? Odwiedź stronę Kliniki Melitus w Warszawie i skorzystaj z zabiegów, które zapewnią Twojej skórze skuteczną i trwałą regenerację!

 

Materiał partnera

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama