Reklama
Reklama

Kolejny efekt współpracy AVON i Kenzo pachnie przepięknie!

Kolejny efekt współpracy AVON i Kenzo pachnie przepięknie! fot. materiały prasowe
TAGI:
16listopada2018

Nowe perfumy AVON Life Colour właśnie trafiły do sprzedaży.

To już drugi zapach stworzony przez legendarnego projektanta dla marki AVON. Nowa, energetyczna kompozycja AVON Life Colour to zapach dla osób, które szukają inspiracji i chcą cieszyć się każdą chwilą.

Zapach powstał we współpracy z mistrzami perfumiarstwa z domu Firmenich – to tam powstają zapachy AVON, a także perfumy najbardziej ekskluzywnych marek na świecie. AVON Life Colour to kompozycje stworzone dla młodych, energicznych i inspirujących osób, które wszędzie dostrzegają piękno i chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Ich nuty uwalniają pozytywną energię, radość i kreatywność.

Główną nutą zapachów dla Niej i dla Niego jest magnolia – kwiat będący dla Kenzo Takady symbolem radości i przywołujący wspomnienia z Japonii. AVON Life Colour dla Niej to ciepła kompozycja soczystej i apetycznej gruszki, świeżej magnolii i urzekającej, lekko orzechowej nuty ryżu basmati. AVON Life Colour dla Niego to energetyzująca esencja z mate połączona z cytrusową świeżością magnolii i nutą wetiweru, który nadaje kompozycji charakter.

Nowe zapachy AVON Life Colour by Kenzo Takada są dostępne w Polsce od 16 listopada w katalogu 16/2018. Będzie je można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez  iKatalog  AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

Materiał partnera

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze