Reklama
Reklama

Testujemy nowości kosmetyczne z Sylwią Nowak!

Testujemy nowości kosmetyczne z Sylwią Nowak! fot. Cosmopolitan.pl
02października2018

Na warsztacie nowe kosmetyki do pięlęgnacji włosów marki Cameleo

Posiadaczki suchych, zmęczonych, ale również przetłuszczających się włosów prosimy o szczególną uwagę! Razem z Sylwią Nowak postanowiłyśmy przetestować dwie odsłony linii Cameleo Natural. To zupełnie innowacyjne kosmetyki, które aż w 95% składają się z naturalnych składników. Obejrzyjcie film, na którym Sylwia krok po kroju pokazuje, jak stosować kosmetyki:

Linia Aqua Action przeznaczona jest do pielęgnacji suchych włosów. Niejedna z Was cierpi na ten problem, szczególnie po wakacjach. Zmiany temperatury, suche powietrze, słońce i kontakt ze słoną morską wodą mają bardzo negatywny wpływ na kondycję włosów. Zestaw kosmetyków linii Aqua Action zawiera:

- Pre-maskę Aqua Action

- Szampon nawilżający Aqua Action

- Odżywkę nawilżającą Aqua Action

- Spray octowym Aqua Action

- Serum nadające efekt miękkiego wykończenia Aqua Action

Druga linia – Detox – jak sama nazwa wskazuje, zapewnia naszym włosom dogłębne oczyszczenie. Te kosmetyki polecane są dla włosów normalnych, a także dla kobiet które borykają się z przetłuszczającymi się włosami i które używają takich obciążających kosmetyków, jak lakiery czy żele modelujące do włosów. W linii Detox również mamy do dyspozycji pięć produktów i są to:

- Pre-maska Detox

- Szampon nawilżający Detox

- Odżywka nawilżająca Detox

- Spray octowy Detox

- Serum nadające efekt miękkiego wykończenia Detox

Sylwia wybrała linię Detox ze względu na fakt, że codziennie używa wielu kosmetyków do stylizacji włosów i zauważyła oznaki nadmiernego przetłuszczania się włosów.

A oto jak krok po kroku stosować poszczególne produkty. W przypadku kosmetyków obydwu linii zasady są takie same.

1. PRE-MASKA

To zupełna nowość w pielęgnacji włosów, bo zwykle tego kosmetyku używamy na koniec. Tymczasem przed umyciem włosów nakładamy niewielką ilość pre-maski na suche włosy. Ten produkt wstępnie oczyszcza włosy z toksyn i innych szkodliwych substancji, przez co doskonale przygotowuje włosy do dalszych etapów naszego rytuału. Pozostawiamy ją na około 1 minutę, a następnie myjemy włosy szamponem. Tego kosmetyku możemy używać codziennie lub według potrzeb.

2. SZAMPON

W drugim kroku po prostu nanosimy niewielką ilość produktu na włosy, masujemy do wytworzenia się piany, a następnie dokładnie spłukujwmy. Jak potwierdza Sylwia, najlepiej umyć włosy dwa razy.

3. ODŻYWKA

Nanosimy ją na wilgotne włosy, zaczynając od końcówek i kierując się do nasady włosów – to bardzo ważne, żeby nakładać kosmetyk właśnie w taki sposób! Następnie dokładnie spłukujemy włosy. Efekt? Lśniące włosy, bez tłustego połysku!

4. SPRAY OCTOWY

Zaczerpnięty z rytuałów pielęgnacyjnych naszych babć ocet doskonale sprawdza się również w naszych czasach. Sprawia, że włosy są miękkie i lśniące. W czwartym kroku pielęgnacji po prostu spryskujemy umyte, wilgotne włosy oraz skórę głowy, nie spłukujemy. Nie musimy używać sprayu codziennie, wystarczy dwa razy w tygodniu.

5. SERUM

Ostatni krok pielęgnacji poświęcamy końcówkom włosów, jeżeli widzimy, że są nieposłuszne, plączą się i rozdwajają. Niewielką ilość serum delikatnie wmasowujemy w końcówki włosów i wybrane pasma. Nie spłukujemy.

Jak finalnie Sylwia ocenia działanie wybranych przez nią produktów? Nie możemy się doczekać efektów!

Wy również koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami, jak sprawdziły się kosmetyki Cameleo z dwóch nowych linii :)

www.cameleo.eu

www.facebook.com/cameleo.eu/

www.instagram.com/cameleo_official/

 

Materiał promocyjny

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama