Reklama
Reklama

Sylwia Nowak poleca nowości kosmetyczne do pielęgnacji włosów!

Sylwia Nowak poleca nowości kosmetyczne do pielęgnacji włosów! fot. Sylwia Nowak

Znajdziesz wśród nich coś dla siebie?

Wraz z firmą Delia Cosmetics postanowiliśmy zrobić prezent pięknej Sylwii Nowak, aktorce, wokalistce i ulubienicy tysięcy dziewczyn. Trafiła do niej niedawno paczka nowych naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów Cameleo.

Lubicie produkty tej marki? My bardzo! Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie podrzuciły Sylwii przy tej okazji najnowszego numeru Cosmo – mamy nadzieję, że wy również już go macie ;) Ale do rzeczy.

 

Nowość, o której mowa, to dwie linie produktów do pielęgnacji włosów, aktorka zaprezentowała je na swoim instastory. Zresztą same zobaczcie:

 

Jak widzicie, w kosmetykach Cameleo każda dziewczyna może znaleźć coś dla siebie. Do wyboru mamy dwie linie: Aqua Action do włosów wymagających nawilżenia oraz Detox, która idealnie sprawdzi się w przypadku włosów normalnych i przetłuszczających się, szczególnie tych, które codziennie obciążone są różnego rodzaju zanieczyszczeniami, chociazby tymi wynikającymi z używania lakierów czy żelów do włosów.

Sylwia zwróciła uwagę na to, że nowe linie kosmetyków Cameleo Natural aż w 95% procentach składają się z naturalnych składników. Nie zawierają obciążających silikonów, parabenów i konserwantów. Bardzo nam to odpowiada!

Testowałyście już produkty z linii Aqua Action lub Detox? Jak wrażenia?

 

Więcej na: www.cameleo.eu oraz www.facebook.com/cameleo.eu/ i www.instagram.com/cameleo_official/

 

Materiał promocyjny

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama