Reklama
Reklama

Co sprawia, że włosy Emily Ratajkowski są tak zachwycające?

Co sprawia, że włosy Emily Ratajkowski są tak zachwycające? fot. materiały prasowe

Okazuje się, że to nie tylko kwestia genów

Z pewnością spora grupa naszych Czytelniczek marzy o pięknych długich włosach. Aby osiągnąć wymarzoną długość, musimy więc uzbroić się w cierpliwość i… zacząć hodować, hodować, hodować.. W międzyczasie, aby zachować zdrowy wygląd włosów, musimy fundować im regularne przycinanie końcówek, a wtedy prawie zawsze mamy wrażenie, że każda wizyta u fryzjera to krok w tył na drodze do realizacji marzenia.

Co więcej, zniszczenia wpływające na kondycję włosów, wynikające z zanieczyszczeń, stylizacji i zmian klimatu, stają się tym większe, im dłuższe są włosy. Wydaje się, że wszystkie te problemy nie dotyczą Emily Ratajkowski, jednak i ona musi stawić czoła splątaniom i złamaniom na całej długości włosów, nie mówiąc już o rozdwojonych końcówkach. Zwykle jedyne rozwiązanie, jakie mogą zaproponować styliści, to ścięcie włosów, jednak Emily ma na to inny sposób.

 

 

Résistance Extentioniste marki Kérastase to nowy, codzienny program treningowy przeznaczony do pielęgnacji skóry głowy oraz długich włosów. Dlaczego „trening”? Otóż, celem kuracji jest wzmocnienie wewnętrznej siły włosów. Fanką programu jest również Emily – znana eksperymentatorka ze stylizacjami włosów.

„Uwielbiam nosić długie włosy. Dzięki Extentioniste mogę zapuszczać je jeszcze bardziej. Końcówki są mniej zniszczone i mogę rzadziej je podcinać.” – mówi modelka.

Kosmetyki z linii Résistance Extentioniste dzięki zawartości kreatyny i ceramidów wzmacniają strukturę i powierzchni włókna włosów, dzięki czemu zachowują one elastyczność, blask i – co najważniejsze – siłę od nasady aż po końcówki. To właśnie trening problematycznych obszarów włosów stanowi zasadę działania kosmetyków z linii Résistance Extentioniste.

 

fot. materiały prasowe

 

Linia obejmuje 4 produkty:

- Kąpiel Extentioniste – szampon wzbogacony CREATINE R™ i tauryną, aminokwasem o właściwościach chroniących włókno włosa

- Odżywka Extentioniste wzbogacona CREATINE R™ i kwasem maleinowym, którego maleńkie cząsteczki wnikają we włókno dla wsparcia działania wzmacniającego i domykania łusek włosów.

- Maska Extentioniste z CREATINE R™ i kwasem maleinowym, wzmacniająca działanie odżywki

- Serum Extentioniste do skóry głowy i włosów

 

UWAGA - KONKURS!

 

Chcecie zafundować swoim włosom taki „trening siłowy”? Weźcie udział w konkursie Kérastase! Macie szansę wygrać Trening Personalny z Asią Jędrzejczyk oraz Program Treningowy Extentioniste. Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama