Reklama
Reklama

Przestała pić alkohol i dziś ma IDEALNE ciało!

Przestała pić alkohol i dziś ma IDEALNE ciało! Fot. Instagram@jellydevote

Co za metamorfoza!

Jelly Devote to 27-letnia influencerka pochodząca ze Szwecji. Może się pochwalić ponad 574 tys. obserwujących na Instagramie. Jeszcze nie tak dawno temu daleko jej było do aktywnego trybu życia i wysportowanej, smukłej sylwetki. Jelly była zagorzałą imprezowiczką, która uwielbiała tańczyć całymi nocami, pijąc drinka za drinkiem, a następnego dnia odsypiała imprezę i kaca, zajadając się niezdrowym jedzeniem i leżąc cały dzień w łóżku.

 

Zobacz także: Ta piękność ważyła 169 kg! Niesamowita metamorfoza 27-latki!

 

Na swoim Instagramie Jelly wyznała, że gdy w wieku 21 lat zobaczyła na zdjęciach, jak naprawdę wygląda, postanowiła, że pora na zmianę. Dodatkową motywacją był niemiły komentarz pod adresem jej wagi, który usłyszała od własnej babci. Szwedka zaczęła ćwiczyć w domu. Gdy zauważyła pierwsze efekty diety i treningów, postanowiła całkowicie wyeliminować alkohol ze swojej diety. “To po prostu niemożliwe, żeby mieć zdrowe ciało i umysł, jednocześnie pijąc dużo alkoholu” - mówiła Jelly w rozmowie z portalem Cosmopolitan.com.

 

Zobacz, jak może zmienić się ciało, gdy zrezygnujesz z alkoholu!

 

 

Dziś Devote pozwala sobie jedynie na 1-2 lampkę wina lub szampana co 2 tygodnie. Na co dzień zamieniła alkohol na wodę, którą pije regularnie i w dużych ilościach. Poza tym zamiast 3 dużych posiłków zaczęła spożywać 5 lub 6 mniejszych, składających się z głównie z zielonych warzyw, zdrowych tłuszczów i białka. Raz na jakiś czas pozwala sobie na odrobinę szaleństwa. W okresie 4 miesięcy udało jej się zgubić prawie 15 kg! “Teraz odzyskałam równowagę od czasów szalonych nocy na Bali, i znów czuję się świetnie! Życie imprezowiczki nie jest dla mnie!” - pisała Jelly na Instagramie.

 

I zdecydowanie lepiej wygląda! Podziwiamy i gratulujemy!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

W czym tkwi tajemnica szczupłych dz...
W czym tkwi tajemnica szczupłych dziewczyn, które nigdy się nie odchudzają?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama