Reklama
Reklama

Małgorzata Foremniak zdradza sekret swojego cudownego wyglądu

Małgorzata Foremniak zdradza sekret swojego cudownego wyglądu Fot. kolaż własny / materiały prasowe
06czerwca2018

Jak ona to robi?

Z Małgorzatą Foremniak spotkaliśmy się w nowoczesnych wnętrzach warszawskiego hotelu Indigo, gdzie aktorka opowiedziała o tym, co lubi w kosmetykach Bielenda, a także o dobrych doświadczeniach w dbaniu o skórę z produktami tej marki. Podzieliła się również osobistym spojrzeniem na kwestię mądrej pielęgnacji, którą opiera przede wszystkim na naturalnych preparatach. Zapewnia jej to świetny wygląd skóry i dobre samopoczucie.

 

 

 

O świeżej współpracy z nową ambasadorką przybliżyła Katarzyna Butrymowicz-Knap, dyrektor marketingu firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne.

 

 

 

Na spotkaniu zaprezentowano również premierowe kosmetyki Bielenda Botanic Spa Rituals – serii Kurkuma i Chia do twarzy oraz Len zwyczajny i Rozmaryn do ciała. Botanic Spa Rituals to linia inspirowana naturą i pielęgnacyjną siłą roślin. Receptury kosmetyków oparte zostały na wyciągach, ekstraktach i wodach roślinnych, a także hydrolatach i olejach. O kosmetykach, inspiracjach w ich tworzeniu oraz botanicznej pielęgnacji opowiedziała Gerta Pająk – product manager marki Bielenda.

 

Bielenda Botanic Spa Rituals: Serum regenerujące Kurkuma + Chia; Mleczko do ciała Len zwyczajny + Rozmaryn; Masło do ciała Len zwyczajny + Rozmaryn; Krem regenerujący Kurkuma + Chia

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama