Reklama
Reklama

Wymieszała 603 odcienie szminek z Sephory i powstał jeden, przepiękny kolor!

Wymieszała 603 odcienie szminek z Sephory i powstał jeden, przepiękny kolor! Safiya Nygaard/YouTube

Cóż za zaskakujący eksperyment!

Z pewnością znasz to paskudne uczucie, gdy resztki Twojej ulubionej szminki zostają na dnie opakowania i nie jesteś w stanie zużyć jej do końca. YouTuberka Safiya Nygaard postanowiła jakoś temu zaradzić i resztki pomadek w kolorze nude stopiła w jedną całość. Tak oto powstała nowa szminka, a ona nie musiała wydawać pieniędzy na kolejną.

Tuż potem w jej głowie pojawiła się myśl, by powtórzyć ten sam eksperyment wykorzystując wszystkie (!!!) odcienie szminek z Sephory. Jak myślicie, ile ich jest? Otóż cała gama kolorystyczna składa się z... 603 modeli! 126 w odcieniu nude, 113 czerwonych, 132 różowych, 57 brązowych, 120 fioletowych, 21 pomarańczowych i 34 „innych”. Safiya stopiła wszystkie w jednym naczyniu, a powstałą masę wymieszała, uzyskując w efekcie jeden zjawiskowy kolor.

 

 fot. Safiya Nygaard/YouTube

 

YouTuberka nadała mu osobliwą nazwę „Frankenphora”, a relację z całego przedsięwzięcia opublikowała na swoim kanale. Z 603 szminek udało jej się wytopić aż 500 pomadek w nowych kolorach – postanowiła je więc rozesłać do swoich subskrybentów z Północnej Ameryki.

 

 fot. Safiya Nygaard/YouTube

Zobaczcie jak wygląda odcień „Frankenphora”. Robi wrażenie?

 

 fot. Safiya Nygaard/YouTube 

 

Zobacz także: Powody, przez które Twój makijaż nie wytrzymuje do końca dnia

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama