Reklama
Reklama

To będą najgorętsze trendy beauty w 2018 roku!

To będą najgorętsze trendy beauty w 2018 roku! Fot. Instagram @glambby_ @katiejanehughes

Beata Dżumaga

29grudnia2017

Chcemy wypróbować je wszystkie!

Nowy Rok to nowe trendy - także w makijażu. To, co jeszcze parę miesięcy temu w kwestii make-upu było na topie w mediach i lansowane przez makijażystów, niekoniecznie będzie modne w 2018 roku.

 

Zobacz także: Oto NAJGORSZE stylizacje brwi, które przyniósł nam rok 2017

 

Jakie nowości w sztuce makijażu przyniesie nam nowy, 2018 rok? Szykuje się wiele zmian - będzie więcej brokatu, nowe, nieoczywiste odcienie, a nawet... masło orzechowe! Zaintrygowana?

 

Oto trendy, które będą rządzić makijażem w 2018 roku!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Ta galeria dowodzi, że... fryzura m...
Ta galeria dowodzi, że... fryzura może zmienić wszystko! Dodać pazura albo wręcz odwrotnie - złagodzić look. Gwiazdy dobrze o tym wiedzą, dlatego co rusz decydują się na odważne cięcie, doczepy czy szaloną koloryzację. W tym roku w tej kwestii było naprawdę "na bogato". Celebrytki masowo zmieniały image, czym inspirowały kobiety na całym świecie. Szczególną popularnością cieszy się grzywka. Wydaje się, że niemalże co druga gwiazda decyduje się na takie cięcie. Nic dziwnego - możliwości jest mnóstwo: krótka, długa, tzw. "baby", przerzedzona, gęsta - każda z nas może wybrać grzywkę pasującą do kształtu twarzy, jak i całej fryzury.  Które gwiazdy zaszalały w tym roku u stylistów fryzur? Sprawdźcie!  Koniecznie dajcie nam później znać, czy znalazłyście tutaj inspirację dla siebie na przyszły rok?    1. Beyonce fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze