Reklama
Reklama

Hygge hair – ten trend pokochały dziewczyny na całym świecie

Hygge hair – ten trend pokochały dziewczyny na całym świecie Fot. instagram.com/cristinagheiceanu

Magda Borucińska

06października2017

My też go uwielbiamy!

Pamiętasz zeszłoroczny boom na książki o hygge? Gdy wszyscy próbowali nauczyć się jak prawidłowo wymawiać to słowo i na czym tak naprawdę polega ta duńska filozofia przyjemności i szczęścia.

Hygge z kuchni i salonów szybko przeniósł się do naszych szaf (ciepłe, grube swetry!), a teraz podbija nasze łazienki.

Czym tak naprawdę jest trend hygge hair? Chodzi o jak najbardziej naturalne fryzury, dlatego zapomnij o mocnych cięciach czy drastycznych zmianach koloru. Postaw na swój odcień włosów (oczywiście możesz go delikatnie podkręcić, tylko pamiętaj, żeby kosmyki wyglądały na delikatnie muśnięte słońcem; świetnie sprawdzą się ombre i subtelne refleksy). Idealna fryzura? Zdecydowanie taka, która wygląda jak lekko potargana wiatrem, świetnie sprawdzą się też naturalne fale.

Do szafki schowaj mocno utrwalające lakiery i środki do stylizacji włosów – lepsze są te o mniejszym stopniu utrwalenia, które dają jak najbardziej naturalny efekt.

Pamiętaj o ważnej zasadzie – mniej znaczy lepiej! My jesteśmy zachwycone tym nowym trendem. A tobie jak się podoba?

 

Mamy dla ciebie inspiracje w stylu hygge ;)

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

1. Rumianek
Masz ciemne włosy, ale...
1. Rumianek Masz ciemne włosy, ale marzy ci się efekt muśnięcia słońcem? Postaw na herbatę z rumianku. Zalej wrzątkiem torebkę rumiankowej herbaty – niech zaparzy się przynajmniej przez 10 minut. Poczekaj, aż wywar ostygnie. Następnie wypłucz w nim włosy i zostaw na noc – bez spłukiwania. Dodatkowy plus jest taki, że możesz używać wywaru z rumianku także przeciwko łupieżowi. Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze