Reklama
Reklama

To najdziwniejsza rzecz do nakładania podkładu o jakiej słyszałyśmy

To najdziwniejsza rzecz do nakładania podkładu o jakiej słyszałyśmy To najdziwniejsza rzecz do nakładania podkładu o jakiej słyszałyśmy / Fot. instagram.com/lailatahri

Ada Rusin

10lutego2017

Użyłabyś TEGO?!

Niedawno pisałyśmy o nowych silikonowych, płaskich aplikatorach oraz silikonowych jajeczkach do nakładania podkładu. Blogerki wpadły na pomysł jak zastąpić ten produkt w szybki i tani sposób. Wystarczy… naciągnąć prezerwatywę na Beautyblender albo wypełnić ją wodą lub balsamem do ciała.

 

 

Tradycyjna gąbeczka pochłania podkład, a dzięki temu sprytnemu sposobowi nie zmarnujesz ani kropli produktu.

Vlogerka Beauty Vixxen wypróbowała tą metodę na 2 sposoby – najpierw wypełniła prezerwatywę balsamem do ciała, a potem przetestowała balon wypełniony wodą. Balon sprawdził się trochę gorzej ze względu na grubość i kształt – ciężko było dotrzeć w zagłębienia np. przy nosie i gorzej rozsmarowywał podkład.

 

 

Jeśli zdecydujesz się na taką metodę pamiętaj, żeby wybrać kondomy bez środka nawilżającego. My tym razem odpuścimy „rewolucyjny” trik z blogosfery.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Szukasz podkładu, który zapewnia pe...
Szukasz podkładu, który zapewnia pełne krycie i jest w stanie zatuszować zaczerwienienia i niedoskonałości? Poznaj nasze typy!   Fot. www.instagram.com/hungvanngo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama